9. Kapitola

9. června 2016 v 20:02 | Shiki-chan a X <3 X |  Rosario
Další část, další pár, další delší pauza... vítejte opět v host klubu tentokrát u části Midorimy a Takaa...to mě přivádí k poznámce, že se dočkáte i toho mafiánského Himura, až příjde čas :D ...no teď tu máte tyhlety dva, tak snad se vám bude jejich story líbit ...á ještě vám moc, moc a moc děkuju za komentáře u minulé kapitoly, protože to byly opravdu hodně pěkné odezvy a já z nich jsem šťastná jak blecha :DPomalu kráčel po ulici a vychutnával si svoje latté. V obvázané ruce držel přívěsek s plyšovým delfínkem, který byl pro dnes jeho šťastným předmětem. Znova si upil z plastového kelímku v druhé ruce a zaškaredil se, když někde v ulici slyšel, jak něčí boty rychle mlátí do chodníku. Nesnášel hlučné lidi na ulici a ani utíkající lidé nepatřili k jeho oblíbeným. Mají přece chodit včas, pak by nemuseli běžet. Přiložil kelímek k ústům, aby se napil, ale v tu chvíli do něj někdo zezadu vrazil. Midorima začal padat dopředu, ale nakonec vyrovnal rovnováhu krokem dopředu. Ovšem tomu, aby se káva vylila na jeho oblek, už nezabránil. S načuřeným výrazem se otočil na dotyčného. Uviděl udýchaného mladíka v košili a svetříku. Mladík se opřený o kolena vydýchával, po chvíli na sobě ucítil Midorimův pohled a vzhlédl. Nejdřív Midorimovu pozornost odváděla tenká, červená čelenka v mladíkových uhlově černých vlasech, ale nakonec se mu podíval do očí a naštvaně prskl. ,,Podívej, co jsi udělal!". Mladík se zadíval na kávovou skvrnu na obleku, kterou mu Midorima ukazoval a začal se chechtat. ,,Tady není nic k smíchu, baka!" dopálil se Midorima. ,,Ne baka, ale Takao," informoval ho mladík. ,,Ten oblek si zaplatíš, Takao," oznámil mu ledově Midorima. ,,Jasně, jasně," odkýval mu se smíchem Takao. ,,A teď mě omluv. La moure mě potřebuje!" vykřikl vesele a znovu někam vyrazil. Než stačil Midorima cokoliv říct nebo udělat, byl už Takao dávno v krachu.

Midorima došel s remcáním do Rosaria, kde si oblékl svoje rezervní oblečení. Zasedl k počítači, aby udělal nějakou práci, dokud je tu ticho a prázdno. Chvíli pracoval, než ho něco napadlo. ,,Ten kluk říkal La moure...to je povědomé...", najel si do vyhledávače a vyhledal si "La moure". Hned navrchu našel odkaz na stránku jednoho z jejich konkurentů. ,,Jistě host klub La moure," rozpomněl se. ,,Domo, Midorima-kun," ozvalo se za ním. ,,Aaa! Kuroko! Mohl si zaklepat," lekl se ho. ,,Pardon," špitnul modrovlásek a odešel. Potom se začali postupně trousit ostatní hosti a Midorimovi už nezbyl na přemýšlení nebo práci čas.

Po skončení pracovní doby se znovu podíval na stránky La moure a zjistil, že mají ještě otevřeno. Rozhodl se tedy vypravit se tam a podat si toho Takaa. Našel si na mapě nejkratší cestu, posbíral si svoje věci, ve dvou slovech se rozloučil s ostatními a vyrazil směr La moure.

Po deseti minutách dorazil před klub. Vešel dovnitř a hned ho to trklo. Vevnitř byli samí muži. Celý zmatený se rozhlížel kolem sebe, než se před ním objevil menší muž v obleku, který se ho příjemným hlasem zeptal. ,,Za kým jste přišel, mladý muži?" ,,Hledám Takaa," oznámil mu Midorima. ,,Ach ano, ten je oblíbený," usmál se chápavě muž. Midorima na něj vytřeštil oči a než stačil něco říct, promluvil muž znovu. ,,Máte štěstí, zrovna má prázdno, jindy byste si na něj vystál pěkně dlouhou řadu," uchechtl se muž, ,,následujte mne,".

Midorima smířen s tím, že si opravdu zaplatil čas, aby mohl s Takaem mluvit, vešel do místnosti, kde už na něj černovlásek čekal. ,,No to jsou k nám hosti, nečekal jsem, že tě uvidím tak brzo," pochechtával se Takao. Midorima si jej přeměřil pohledem a pomyslel si to co v zápětí řekl nahlas: ,,Tenhle pochechtávající blb má být number one?". Takao se ještě více rozesmál. ,,A kdo si vyžádal tohohle pochechtávajícího blba a zaplatil za to nehorázný prachy," ,,Neboj se i tento účet ti nechám proplatit, spolu s účtem od čistírny," poupravil si brýle a posadil se vedle Takaa, který v sobě dusil ještě větší smích. Midorima si jej opět přeměřil pohledem, poupravil si brýle a s povzdechem řekl: ,,Se divím, že si tě majitel vydržuje, já bych tě už minimálně suspendoval na asistentské práce,". Takao v tu chvíli zvážněl. ,,A to jako proč?". ,,Kdo by snesl neustálé se chichotání na každou vážnou věc co řeknu," ,,Jsi první člověk, kterému se musím tak smát, nevím proč," nahodil laškovný tón. ,,No né, ono to umí i pracovat," odfrkl si Midorima a dodal, ,,na mě flirtovací techniky nezaberou, tak se zbytečně nenamáhej,". ,,Jak víš, že to byla jen pouhá flirtovací technika?" ,,Nedělám v tomhle oboru pro nic za nic," odpověděl mu a opět si poupravil brýle a nechal si od Takaa nalít vodu. ,,Ty jsi taky host?" nadhodil Takao zvědavě a zaměřil se přívěšek, který třímal Midorima v ruce. ,,I tak by se to dalo říct," napil se, ,,jsem manažer v Rosario," dodal. Takao se opět rozesmál. ,,Co je tu k smíchu?" zeptal se Midorima a mírně mu tikalo oko naštvaností. ,,Ty a manažer? V Rosario? A co potom děláš v host clubu pro ga..gentlemany?" vysoukal ze sebe Takao mezitím co se snažil byl v klidu. ,,Jsem tu, abych ti předal účet za čistírnu, nebo mi snad chceš koupit nový oblek?" a jen tak pro jistotu mu předal vizitku. ,,To jako fakt?" koukal na ní nevěřícně Takao a pak se stejně rozesmál. ,,No jak tak koukám, měl bych už jít, zítra se stav do clubu pro účet, stejně musím do práce," Midorima se podíval na hodinky, nechal obnos peněz za občerstvení na stole a odešel. Ještě se však vrátil pro delfínka, kterého odložil na stůl. ,,A to máš u sebe proč?" nedalo Takaovi a zeptal se. ,,It's my lucky item," odsekl a odešel. Ještě za sebou uslyšel ten jeho smích.

Druhý den před otvírací dobou stepoval před clubem Rosario Takao a čekal, až dojde Midorima Shintarou. Jakmile ho uviděl, začal mavát a volat na něj: ,,Shin-chan," Midorima jak ho uviděl zasekl se, povzdechl si a popravil si brýle. ,,Neřvi a neříkej mi tak," začal odemykat. ,,Ne, ne, Shin-chan, chyběl jsem ti?" Midorima na něj šokovaně pohlédl. Cože to právě vypustil z úst? ,,Ty mě moc," a schválně se mu pověsil kolem krku. Avšak Midorima jej od sebe odstrčil a oprášil si sako. ,,Jedno jsi mi ještě nezaplatil a už mi ničíš druhé?" vyjel na něj a sáhl si do náprsní kapsy. Vytáhl si peněženku a z jedné ze dvou přihrádek mu podal lístek z čistírny. ,,Zítra mi je vyzvedni, teď už zmiz," odsekl a naznačil mu, že se má mít na odchodu. ,,To mě nepozveš dál," ,,Uhodls," Takao se opět rozesmál. Strašně se mu zamlouval. ,,Nezapomeň mi ho zítra donést,". ,,Proč si ho nevyzvedneš sám a mě nedáš jen účet?" ,,Zítra není přespříliš šťastný den pro raky, podle horoskopu nemám chodit do čistíren, veřejných prádelen či veřejných umývaren," dodal a jakmile za sebou uslyšel ten otravný smích vešel do klubu a zamknul za sebou. Takaa tam nechal, tak jak tam přišel.

Takao chvilku zaraženě koukal na dveře, než znovu propukl v hlasitý řehot. Schoval lístek z čistírny do zadní kapsy kalhot a s pohvizdováním vyrazil do práce. Vešel do "La moure" a hned ho přivítal nadřízený. "Jak překvapující. Dnes ses uráčil přijít včas." "Ano, ale moc si na to radši nezvykejte, šéfe," zakřenil se Takao a při slově šéf zasalutoval. "No co s tebou," povzdychl si šéf. "Mazej se hodit do pucu, za chvilku je otvíračka," popohnal ho ještě. "Ano, šéfe," zasalutoval znovu Takao a poskokem vyrazil do malé místnůstky, která byla určena ke krášlení, převlíkání a občas zneužívána k ulívání se z práce, což šéf moc dobře nebral. Když se upravil, šel na svoje místo a po chvíli přišel zákazník, takový starý, sádlovitý místy vyplešatělý chlápek. Malými očičky zasazenými v červeném obtloustlém obličeji si prohlížel Takaa a bylo přímo vidět, že se mu hlavou honí oplzlé myšlenky. To mi to hezky začíná, pomyslel si ponuře Takao a nahodil úsměv hollywoodského herce. Ladným krokem došel k sádelníkovi a začal se svou prací.

Další zákazník byl sexy, mladý a milý. Dle Takaova názoru to byl zákazník snů. "Kazunari," oslovil ho mladík mile. "Hm, co si říkal? Odpusť,Takeshi , nějak jsem se zamyslel," pravil s úsměvem Takao. "Jindy tak mimo nebýváš," konstatoval zákazník. "Už budu duchem přítomný, Ta-ke-shi-kun~ ," mrkl na něj Takao. Ačkoliv to řekl, tak věděl, že se soustředit stejně nebude. Už od rána se mu myšlenky rozbíhaly všemi směry, nejčastěji tedy k jednomu nevrlému, zelenovlasému muži se zvláštní zálibou v plyšácích. O pár hodin a hodně zákazníků později konečně zavírali. Takao připomínající spíš zombie než člověka se ploužil ke svému bytu. Zhluboka zívnul a zahnul do ulice, ve které bydlel, ale vzápětí se zachmuřil. Před dveřmi stepoval přesně ten chlap, který byl dnes jeho prvním zákazníkem. To zas někdo za šéfovými zády prodal mou adresu?? Posteskl si Takao v duchu.

Takao, už dávno zvyklý na podobné situace, udělal čelem vzad a vydal se do nejbližšího obchůdku s předraženou kávou, bohužel však jediného, který měl otevřeno ještě v tuhle dobu. Koupil si velký kelímek kávy a hned si díky ní vzpomněl na své první setkání s Midorimou. Sám pro sebe se usmál a vyrazil na toulku městem. Nějakou náhodou znovu stanul před "Rosariem". Napadlo ho, že by mohl Shin-chana poprosit, ať ho tam nechá přenocovat. Vzápětí se tomu od srdce zasmál. Sednul si, opřel se o dveře klubu a začal do sebe nalévat zbytek svého kafe. Potom položil prázdný kelímek vedle sebe a opřel si hlavu o kolena. I přes vypité kafe se mu po chvilce podařilo usnout.

Midorima cvakal do noťasu a jen silou vůle se držel vzhůru. Jednou do týdne musel takhle dlouho do noci pracovat, aby se mu moc nehromadily papíry. Zamžoural na čas a zhrozil se. Tak to by pro dnešek stačilo, pomyslel si a zaklapl noťas. Spakoval si svých pět švestek a zkontroloval, jestli je všude zhasnuto a jestli je zadní vchod zamknutý. Potom ještě zkontroloval, jestli má svůj šťastný předmět a mohl jít. Vyšel hlavním vchodem a hned za sebou na dva západy zamknul. A pak si všimnul osoby, která mu tam před vchodem pospávala. Šťouchl do něj špičkou naleštěné boty a zavrčel. "Co ty tu sakra děláš?!??" "Hu...Shin-chan???" podíval se na něj nevěřícně rozespalý ksichtík. "Tak znovu, co tu děláš, Bakao?!" "Spím?" usmál se na něj líbezně a znovu zavřel oči. "Běž si po svém! Jestli nemáš byt, najdi si hotel nebo něco, kšc!!!" odháněl ho poněkud nešetrně Midorima. "Já mám svůj byt, Shin-chan~," oznámil mu černovlásek a zívnul tak zhluboka, že dostal Midorima exkluzivní možnost prohlídnout si jeho krční mandle. "Zakrývej si ústa, když zíváš a jestli máš byt, tak nevím, proč mi spíš tady," vypeskoval ho Midorima. "To protože před mým bytem straší to sádelnatý prase, co jsem ho dneska obsluhoval a já ho k sobě domů pouštět nebudu a už mě nech spááát," jen to dořekl a padla mu brada na prsa a začal znovu podřimovat. Midorima hodil oči v sloup, popadl Takaa za loket a zvednul ho do stoje. Takao byl v okamžiku vzhůru. "Vyhoď si ten kelímek a nastup," poručil mu Midorima a sám se vydal ke svému naleštěnému autíčku. Takao splnil Midorimovi rozkazy a za chvilku už se vezl v jeho autě a házel po něm kradmé, zvědavé pohledy. "Kde bydlíš?" zeptal se stroze Midorima. Takao mu nadiktoval svou adresu a během pár minut už parkovali na příslušném místě. "To je on?" zeptal se Midorima a kývl směrem k muži, který svou statnou postavou spolehlivě blokoval vchod. "Jo," odkývl mu to Takao a zabořil se hlouběji do sedadla. "Ven," pobídl ho Midorima a sám vystoupil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elly - chan Elly - chan | 10. června 2016 v 11:12 | Reagovat

Už jsem myslela, že se nedočkám !! *i když má sama, co říkat s její aktivitou :x * Takao je prostě dokonalý ťulpas a Midorima je prostě Midorima xD Byla to boží povídka xD Opravdu jsem nečekala, že takový génius jako Midorima nepoznal, že šel do klubu pro ga..gentlemany xDD Těším se na pokračování ! <3 Doufám, že tomu tlustýmu praseti dá Shin - chan co proto, přece jenom Takao je jeho <3 TT.TT

2 Navi Kasumi Navi Kasumi | Web | 10. června 2016 v 15:40 | Reagovat

Moc hezky napsáno :-) Těším se na další :-)

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 10. června 2016 v 18:31 | Reagovat

[1]: takže v prvé řadě moc děkuju :3 :D ...a jinak teď si na řadě ty XD vydej nějakou hyperňuňatou pofidku~ :-D

[2]: arigato ^.^

4 ainiloveanimeandyaoi ainiloveanimeandyaoi | 13. června 2016 v 20:40 | Reagovat

:-D  :-D  Môj. Ty. Svetu.
Mido-nii teda má ale problémy. Snáď nezabudnú na ten oblek ! To by bol nahnevaný ešte dlho ~ Ale Takao to geniálne zabíjal :D
Teším sa na pokračovanie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama