8. Kapitola

6. května 2016 v 21:29 | Shiki-chan a X <3 X |  Rosario

"Budeme tomu říkat menší pauza," řekla X veřejné ukamenováníza zahájenou~


Nuž tak to vypadá, že tu máte poslední díl AoKaga, tak snad se vám bude líbit ^.^
,,Snoubenka?" zeptal se Kagami Aomineho, když byli sami vzadu v šatně. ,,Není moje snoubenka," odsekl Aomine s odporem. ,,Ne? Tak proč o sobě tak mluvila?" vyjel na něho. Aomine si povzdechl. ,,Protože teoreticky je mojí snoubenkou,". Kagami na něj chvíli šokovaně a nechápavě zíral. ,,Tak teď ti teda nerozumím, říkáš, že není tvoje snoubenka, ale že je tvoje snoubenka?". Aomine si povzdechl, právě kvůli tomu nechtěl, ať někam chodí. ,,Vysvětlíš mi to?" vyjel na něj. ,,Nechovej se jak vztahovačná žárlivá ženská!" oplatil mu to Aomine, neměl rád, jak na něj někdo tlačil. Jenže si neuvědomil, s kým mluví. ,,Fajn," odsekl Kagami nespokojeně a práskl dveřmi. Aomine se chytl za čelo a svezl se na lavici. Poté schoval svou hlavu do dlaní. ,,Jsem to ale vůl," řekl si naštvaně a praštil do skříňky, pak ale musel vyjít ven, protože práce volá.

Během obsluhování zákaznic, se Kagami choval trochu odtažitě a neměl se na nějaké žhavější scénky, jen dělal to základní a pak se plně věnoval zákaznicím. S Aominem se snažil moc nemluvit, dokonce ani cestou domů či doma na něj nepromluvil, jen zarytě mlčel a držel si odstup. Aomine si povzdechl. Zrovna se vysekali z malé pošťuchovačky a skončili ve velké hádce. ,,Kagami," promluvil na něj, ale on jej ignoroval. ,,Kagami noták, vysvětlím ti to," řekl jen a poklepal na místo vedle sebe. Kagami si ho nedůvěřivě prohlédl a poté se nejistě posadil na gauč, avšak trochu dál od Aomineho. ,,Satsuki je moje kamarádka z dětství, byli jsme spolu každou chvíli, ale ona byla zamilovaná do Tetsua, jenže ten ji nechtěl, protože je gay, takže se upnula více na mě, což způsobilo, že mým rodičům pořádně ruplo v bedně a prostě s jejími rodiči to domluvili tak, jak to domluvili, a od tý doby jsme zasnoubení," dořekl a pohlédl na Kagamiho. ,,Ale já to stejně tak nebere, jediný, koho kdy chci si ty," dodal ještě na vysvětlenou. ,,Tahle doba a domluvený sňatek?" zašeptal Kagami nevěřícně. ,,No naši jsou trochu zaostalí, hehe," poškrábal se nervózně na temeni. ,,Co když tě budou do toho sňatku nutit?" ,,Nikdo mě nedonutí," odsekl. ,,Ale měl bys splnit přání rodičů," namítal dál. ,,Oni nerespektovali moje přání a já mám plnit jejich jo?" zasmál se ironicky. ,,Jak to myslíš?" ,,Být na nich, ještě pořád bych bydlel s nimi," odsekl. ,,Hm, ale ty bys nechtěl mít děti?" nedal si pokoj Kagami. ,,Nějaký haranty, no ty si se zbláznil, navíc ty, kteří by měli růžovou kštici a tmavou pleť? A co jsem? Mám snad někde napsané aho?" zamručel. ,,No ve jméně," ušklíbl se Kagami. ,,Tý! Taky ti neříkám, že máš ve jméně Baka," pošťuchoval jej. ,,Jenže já ho tam nemám," vyplázl na něj jazyk. ,,Nech ten jazyk, kde patří, nebo uvidíš!" pohrozil mu Aomine. ,,Jo a co uvidím?" usmíval se Kagami provokativně. ,,Moc hezkýho ptáčka," odvětil Aomine a sledoval Kagamiho nechápavý výraz do doby, než mu to konečně došlo. ,,Pchm, úchyle," hodil po něm polštář a vstal. Aomineho trefil polštář přesně do obličeje. Vzal jej a hodil ho zpět po Kagamim. Trefil ho do zadku. ,,Hej!" otočil se Kagami. ,,No co, to ten polštář," bránil se Aomine. ,,No jenom aby, jdu něco uvařit, ty zpytuj svědomí!" ,,Cože to?" ,,Zamysli se nad sebou," ,,A to jako proč?" ,,Provedl si hroznou věc," podíval se na něj vážně. ,,Mám se ti snad omluvit za moje rodiče?" zvážněl i on. ,,Nemusíš se omlouvat za tvoje rodiče, jen, měl bys to vyřešit," řekl mu ještě, než zmizel v kuchyni a dal se do kuchtění. Aomine si jen povzdechl a odešel do koupelny, kde se osprchoval a pak zmizel ve svoji ložnici. Trochu si zívnul, pomalu jej bralo spaní, ale ještě nemohl usnout. Vzal si svůj mobil a zavolal si pro radu.

,,Aomine-kun?" ozvalo se na druhé straně telefonního spojení. ,,Oi, Tetsu, nespíš?" ,,Ještě ne, teprve jsem došel domů," vysvětlil, ,,potřebuješ něco?" ,,Jo radu," ,,Ode mě?" ,,Tak volám snad někomu jinému?" ,,Aomine-kun je půl šesté ráno," ,,Nezajímá mě kolik je hodin, potřebuji poradit," na druhé straně slyšel povzdech. ,,O co jde?" ,,Víš, jak dneska u nás byla Satsuki?",,Hmm," ,,No, a víš že já a Kagami…" nechal to vyznít do ztracena. ,,Hmm," ,,No a Kagami přišel na to, že je Satsuki má snoubenka a…" Kuroko mu skočil do řeči. ,,A chce se s tebou rozejít," ,,Cože? Ne, to snad ne, doufám, vysvětlil jsem mu, že já ji o ruku nikdy nepožádal, že za všechno můžou rodiče," ,,A co chceš teda po mě?" ,,Řekl mi, ať to nějak vyřeším, ale já nevím jak," ,,Co takhle to všechno vysvětlit Momoi-san?" ,,Hmm, to bude na dlouho," povzdechl si. ,,Jiné řešení nevidím," ,,No, dobře, já se ji to pokusím vysvětlit, tak díky, ahoj," ,,Ahoj," odpověděl a zavěsil. Aomine se s povzdechem vydal do kuchyně, odkud se linula nádherná vůně. ,,To to voní," řekl zasněně a zezadu objal Kagamiho. ,,A chutná, dívej," podal mu kousek na ochutnání na vařečce. Aomine si to trochu ofouknul a pak to pohltil do úst. ,,Mhm, už to je?" ,,Je, sedni si ke stolu, já ti nachystám," usmál se na něj Kagami a jal se servírovat, Aomine se usadil a čekal, než jídlo dostane. Společně jej za mírného postrkování snědli a pak oba proletěli rychle koupelnou, mezitím co se Aomine sprchoval, Kagami poklidil a nakonec se vydali do Aomineho ložnice, kde ve společném objetí usnuli.


Kolem třetí odpoledne se začal Aomine probouzet. Cítil se tak fajnově, když viděl, jak si na něm chrupká Kagami. Měl vždycky tak krásný výraz, že se nad ním musel rozplývat, do doby, než si nevšiml mručení a pomalé probouzení rudocha. ,,Dobré ránko," líbnul jej na čelo. ,,Mmm, kolik je hodin?" zeptal se Kagami a trošku se protáhl. ,,Bude čtvrt na čtyři," odpoví mu a hraje si s jeho vlasy. Kagami se prudce posadí a pohlédne na Aomineho. ,,Tak to bychom to stihli," řekne ještě a svůdně na něj pohlédne. ,,Záleží co máš na mysli?" zeptal se Aomine laškovně. ,,Ráno si mi tvrdil, jakého ptáčka neuvidím, tak teď ho nechci jen vidět," odvětil mu Kagami, strhnul z něj deku a obkročmo si na něj sedl. ,,No, tak tohle si nechám líbit," dodal Aomine s úsměvem, když začal Kagami polibky opečovávat jeho krk, ramena a hruď. Potom se vrhl na jeho rty a dobrou chvíli si vyměňovali vášnivé polibky. Pak se Aomine s Kagamim přetočil, uvěznil ho pod sebou a jazykem se jal prozkoumat jeho tělo. Škádlil jej jazykem a poslouchal Kagamiho vzrušené nádechy. Jakmile se však dostal na jeho bradavky z nádechu se stávali tichoučké, avšak slastné vzdechy. S úsměvem a pohlazeným egem si šinul cestičku jazykem níž, kolem pupínku a zastavil se u lemu jeho boxerek. Pohlédl tím jeho sexy pohledem na Kagamiho a jedním rychlým pohybem jej zbavil té protivné látky. Kagami zalapal po dechu, jakmile ucítil na svém mužství Aomineho horké rty a hbitý jazyk, který si provokativně hrál se špičkou. Aomine jej po chvíli pohltil a začal jej uspokojovat teplem svých úst a klouzaní jeho hlavy. Netrvalo příliš dlouho a Kagami se vzepjal v zádech a celou dávku vystřelil Aominemu do úst. Aomine se odtáhl mlsně se olízl a s láskyplným polibkem nalehl na Kagamiho. Chvíli se jen tak líbali a hladili se navzájem, avšak po chvíli svalil Kagami Aomineho pod sebe, zbavil ho jeho sexy boxerek a s vyzývavým pohledem ho pohladil po břišních svalech. Do ruky chytil jeho naběhlý úd a pevně po něm přejížděl. Pak přestal, natáhl se do šuplíku pro gel a značnou část si vymáčkl na dlaň, kterou pak přejel po Aomineho mužství. Aomine slastí vrněl a s přivřenýma očima sledoval, jak se Kagami sám připravuje. Kagami uchopil Aomineho mužství, naklekl nad něj a špičku si otřel o otvor. Slyšel jak Aomine zavrněl a cítil, jak jej pevně uchopil za boky. Kagami na něj s úsměvem pohlédl a s políbením na něj dosedl. Avšak polibek hned přetrhl, protože se mu z úst dralo slastné zasténání. Aomine se jen vzrušeně nadechl a nechal Kagamiho, ať si sám určuje tempo.

V tu chvíli ve dveřích jejich bytu zašramotili klíče a dovnitř vešla Momoi. Sundala si boty a pohlédla na byt. Něco se jí nezdálo, bylo až s podivem, jak moc měl Aomine uklizeno. S podezřením vešla do kuchyně a nevěřila svým očím, nádobí bylo v myčce anebo uklizené. Na sporáku stál hrnec s jídlem. Něco se ji na tom nezdálo. Jenže v tu chvíli uslyšela divné zvuky linoucí se z Aomineho ložnice. Samou zvědavostí se vydala ty zvuky prozkoumat.

Aomine už takové mučivé tempo nevydržel, prudce se posadil, objal Kagamiho a dopomáhal mu s přírazy. Občas ho mírně kousal do krku či ramena a nechal se unášet jeho sexy hlasem. Kagami měl ruce propletené pod jeho pažemi a nehty zatínal do kůže na zádech. Byl mírně zakloněný a užíval si ten správný tlak na onu uzlinku kouzel.

Momoi přišla k Aomineho ložnici a ty zvuky byli stále silnější a podivnější, avšak neslyšela je poprvé v životě. V domnění, že Aomine opět sleduje nějaké porno video opatrně a potichu otevřela dveře jeho ložnice. Avšak to co viděla, ji vyrazilo dech a vehnalo slzy do očí.

Kagami zakláněl mírně hlavu slastí a Aomine pohyboval boky na popud vzrušivých vzdychu, které slyšel u ouška. Občas uslyšel i nějaké sexy slůvko. Políbil Kagamiho na odhalený krk a v tom si všimnul, že se dveře pootevřely. Normálně by tomu nevěnoval pozornost, ale když viděl záplavu růžových vlasů a vytřeštěné uslzené oči, jen si přitáhnul Kagamiho k sobě blíž a rukou ji naznačil, ať zmizí.

Momoi se v tu chvíli zbortil imaginární svět, s brekem práskla dveřmi od ložnice i vchodovými a utekla někam neznámo kam. Ve chvíli, kdy se Kagami prohnul v záplavě orgasmu, uslyšel prasknutí dveří. S šokem pohlédl na Aomineho tvář, která lapala po dechu a po chvíli jej nahradila tvář zdobená uvolněným úsměv, přesně v té chvíli, kdy uslyšeli druhé prásknuti dveřmi. ,,Co to bylo?" zeptal se Kagami šokovaně a s mírnými obavami se přitiskl k Aominemu. ,,Neboj, jenom Satsuki došla na nečekanou návštěvu," ,,Cože?" vykřikl Kagami šokovaně a svalil se vedle Aomineho. ,,Klid nic se neděje, já ji vždycky říkal, ať se mi prvně ozve, než sem dojde, že neví kdy můžu někoho doma mít, ona se mi sice jen vždycky debilně tlemila a smála se koho bych tu tak mohl mít a vidíš, stalo se," ,,Tys věděl že dojde?" koukal na něj Kagami nevěřícně. ,,Jak bych to mohl asi tak vědět?" ,,Tak jak víš, že to byla ona?" ,,Protože jsem ji zahlédl, jak na nás koukala," odpověděl ledabyle. ,,Cože ona na nás koukala a to si mi nemohl nic říct?" ,,Nemohl, byl jsi tak sexy a pochybuji, že by si přestal, byl jsi zrovna v nejlepším," mrkl na něj a přitáhl si ho pro polibek. ,,No to ne, to bych vážně nepřestal, ale mohl jsem jí zamávat," řekl uraženě, ale potom se rozesmál a stejně tak i Aomine vyprskl smíchy. Čekal všechno, ale tohle by ho vážně nenapadlo. ,,Víš že tě miluju?" zeptal se ho Aomine pochvíli co se uklidnili. Kagami se v tu chvíli přestal smát a s vážnosti na něj pohlédl. ,,Um, děje se něco?" zeptal se Aomine po chvíli ticha. ,,Tohle je poprvé, cos mi řekl, že mě miluješ," řekl Kagami šokovaně. Aomine se zamyslel a pak dodal: ,,Vadí ti to nějak?" ,,Ne, naopak," řekl Kagami dojetím a láskyplně jej objal. ,,Miluji tě," zopakoval ještě jednou Aomine a pohlédl Kagami do očí. ,,Já tebe," odvětil Kagami a vpil se do jeho rtů.


Momoi utíkala, co ji nohy stačili, přes slzy málem neviděla kam, narážela do lidí, ani se nedívala a vůbec se nechystala omlouvat do doby, než narazila do velké osoby. ,,Momoi?" řekl udiveně. Momoi se na něj podívala a pak fňukla. ,,Midorin," a rozplakala se mu na hrudi. ,,Oi!" zasekl se Midorima a snažil se ji od sebe odtáhnout, ,,Armani, Armani!" snažil se ji vysvětlit, že mu nemůže jen tak bulet na saku. V tu chvíli za sebou uslyšel pobavený smích. ,,Shin-chan, ty si rozbrečel dívku," ,,Sklapni Takao, oi Momoi, co se stalo," odtrhl ji od sebe silou a pohlédl na škody, co způsobila. ,,Dai-chan, Dai-chan," fňukala, ale opět propukla v hysterický pláč. Midorima ji s povzdechem odvedl do klubu a okamžitě zavolal Akashiho a Kuroka. ,,Co se děje Shintaro?" zeptal se Akashi jakmile vešel dovnitř. Po jeho boku stál lehce rozespalý Kuroko. ,,Dělá problémy v okolí klubu," ukázal na hromádku neštěstí jménem Momoi. Akashi si povzdechl. Přišel k ní a zeptal se jí: ,,Co se stalo?" ,,Dai-chan, Dai-chan," fňukala. ,,Že by jí to už řekl?" zeptal se zmateně Kuroko a pohlédl na Midorimu. ,,Na mě se nedívej, nic kloudného jsem z ní nedostal a ještě mi málem zničila oblek,". ,,Momoi-san, co se stalo?" zeptal se tedy Kuroko jí. Ta však jen vzlykala Dsi-chan stále dokola. Až to Akashi nevydržel a řekl: ,,Když nám to neřekne ona, řekne nám to Daiki," a vytáhl mobil a zavolal mu. ,,Pekelně rušíš!" ozvalo se místo pozdravu. ,,To mě nezajímá, mám tady to růžové ufňukané stvoření, jen pořád brečí a opakuje tvoje jméno, nevíš, co se stalo?" z druhé strany uslyšel povzdech. ,,Načapala mě a Kagamiho zrovna v nejlepším," víc nebylo třeba říkat. ,,No dojdi sem a zpacifikuj si jí," řekl jen a zavěsil.

,,No budeme muset vyrazit do práce a nějak tam uklidnit Satsuki, dělá tam bordel," ,,Nééé," křikl Kagami naštvaně a mrzutě se začal oblékat. ,,Taky se mi nechce, ale budeme mít volno a všechno si vynahradíme," líbnul ho na tvář a také se oblékl. Potom spolu vyrazili do práce, kde je přivítal na nervy Akashi, otrávený Kuroko, zmožený Midorima, a znuděný Murasakibara. ,,Co je?" ozvalo se za nimi a tím oznámil svůj příchod Kise. ,,Ta růžovka tu dělá tyátr," prohodil Kagami a i s Aominem se za ní vydali. ,,Ne, nepřibližuj se ke mně!" křičela po Aominem, pak pohlédla na Kagamiho. ,,Ty máš tu odvahu mi lézt na oči?" ,,Já ti nic neudělal, takže ti klidně před nimi budu tancovat," odsekl Kagami. Neměl náladu na žárlivé, rozmazlené a ubulené děcko. ,,Že né? A kdo si to rozdával s mým snoubencem v jeho ložnici?" ,,No evidentně já, a bylo to něco neskutečného, ale to ty nikdy nezažiješ!" obořil se na ní s úšklebkem. ,,Já jsem ale jeho snoubenka víš," ,,Momoi-san, tohle jsme si už vysvětlovali," vmíchal se do toho Kuroko. ,,Mě to nezajímá, jednou jsem jeho snoubenka a tak to taky bude!" skoro si až dupla. ,,A utíkej si postěžovat mamince a tatínkovi!" ,,A taky, že půjdu, Dai-chanovi rodiče mě pochopí a stejně se vezmem," na to se skoro všichni rozesmáli. ,,Momocchi, to přece nemyslíš vážně," chlamal se Kise. Momoi uražeností nafoukla tváře a přišla k Murasakibarovi a na truc jej objala, jelikož se jako jediný nesmál. Ale taky jako jediný vnímal jen svoje tyčinky. ,,Vy musíte držet všichni při sobě co? Teplí buzerantni, já se s vámi nebudu bavit, s nikým, s žádným teplým buzíkem, že jo Mukkun?" pohlédla na něj. ,,Eeeh?" nechápal co se děje. ,,Tak prosím dveře jsou támhle," řekl s klidem Akashi a tím v podstatě naznačil, že má odejít. ,,Proč mě vyhazuješ?" ,,Tak za prvé, je to můj podnik a za druhé, nechceme přece, aby ses tu ukousala nudou, když se s nikým nebudeš bavit," vysvětlil ji klidně. ,,Mukkun," fňukla, pak se ho pustila a s brekem utekla. ,,Hele, nebojíte se, že se jí něco stane?" ozval se Kasamatsu, který se s ní ve dveřích málem srazil. ,,Takový štěstí nás nepotká," řekl Kuroko. ,,Tetsuya!" okřikl ho Akashi. ,,Nemá být rozmazlená," řekl jen na svou obhajobu a zmizel. Všichni se rozešli pomalu se připravit na své, jen Aomine se tvářil trochu mrzutě. ,,Co se děje?" zeptal se ho vlídně Kagami. ,,Nic, jen mě mrzí, že si musel u téhle komedie být," ,,Ale prosím tě, byla to sranda, jen mám strach, že vážně půjde za tvými rodiči," ,,Neboj se, nikdo mě nepřinutí si jí vzít," řekl mu jen a políbil ho. ,,No, dobře," řekl s mírnými obavami. ,,Pamatuj si, já chci být jen s tebou, nikoho jinýho nepotřebuji," dodal a pevně ho sevřel v náruči. Kagami se ho taky pevně chytil a málem by se i umačkali, kdyby kolem nich neprošel Kise a neřekl: ,,nechte si to na doma," s takovým nepříjemným hlasem. Oba se jen odtrhli a Kagami se podivil: ,,Co se mu stalo, že je na mě poslední dobou tak zlý?" ,,Je nasraný, že máš Aomineho pro sebe a že Aomine s ním nikdy nechtěl nic mít, prostě žárlí," vysvětlil Midorima. ,,No jo, srdci neporučíš!" řekl Aomine s úsměvem a vydali se připravit na další den plný zábavy v Host clubu jménem ROSARIO.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elly - chan Elly - chan | 7. května 2016 v 18:56 | Reagovat

O! To bylo naprosto libový!! *schovává kámen,co chtěla hodit, ale po té dokonalé povídce si to rozmyslela.* Ta Momoi!! Ta dostala rekt !! Přála bych si aby se jí to stalo v anime a dostala od všech takovou sodovku ! xD Potřebuju další povídku!! Tak šup, šup ! xD Jinak příště budu házet šutry ~

2 Petrika Petrika | Web | 8. května 2016 v 12:51 | Reagovat

Fú...ako Momoi tu bola fest hysterická, ale aj tak boli na ňu hnusní. Ja ich mám ako takých správnych chlapov a tu...no, moc sa mi nepáčilp, ako sa zachovali :D trošku mi prišli ako partia zlovestných stríg :D ale na druhej strane zrejme ju takú zažívali častejšie, takže plne chápem, že im asi rupli nervy [ momentálne mám po jednom špeciáli Satsuki celkom rada, takže asi preto tak reagujem :D ]....ehm..hláška " Zakýval by som jej " kvalitne pobavila a teda teší ma, že to všetko nakoniec dobre dopadlo :] Síce to nebola šálka mojej kávy [ čo ste si už u mňa asi všimli, že holdujem skôr iným veciam] ale ak by som to mala zhodnotiť ako celok, páčil sa mi ten humor a to ich také doťahovanie [ Aomineho a Kagamiho ], ako aj ked nie som na yaoi, musím priznať, že oni dvaja sú horúca dvojka, čiže ten pár bol fakt dobre vybratý :] a preto vás prosím, aby ste si tento komentár nevysvetlili zle. Chválim vaše písanie, teda, neviem ako Schiki, ale tak u teba X <3 X som už čítala kadečo a vidím v tom pekný posun :] takže len tak ďalej :] a čo ja veľmi oceňujem, sú tie mini náznaky Akashiho náklonnosti ku Kurokovi. To bolo geniálne, keďže toho červenovlasého muža milujem,no...takže ak nevyhrám ten konkurz spolubývajúcej u Aomineho a Kagamiho, rada to skúsim u Tetsuyu a Seijura xDDDDDDDD já a moja posadnutosť, ale tak pekne ste to popísali, no...vaša vina :D

3 Farah Farah | Web | 6. června 2016 v 19:52 | Reagovat

V prvom rade sa ospravedlňujem, že som sa k tomu dostala až takto neskoro, ale žiaľ, mala som povinnosti, vďaka ktorým som absolútne nestíhala, to, čo som chcela :( Ale lepšie neskôr ako vôbec, no nie? Takže som dočítala posledný diel vašej poviedky Rosario a dopadol presne podľa predstáv. Satsuku dopadla tak, ako som predpokladala :D Vidno, že ste sa na nej opäť vyvŕšili, nuž, nemá to dievča ľahké :D Ale úprimne, byť na jej mieste, keby som ja bola zasnúbená s Aominem a nájdem ho v posteli s iným chlapom, tak by som asi tiež hysterčila :D a ktorá z nás nie, nemylim sa? :D Nuž, ale mala to teda sama vycítiť, že u neho nemá šancu, žiaľ, musela na to prísť takýmto drastickým spôsobom :D Nevadí, hlavne, že tí dvaja skončili spolu a budú spolu žiť šťastne až do srmti, aspoň dúfam :P Ale vážne, veľmi sa mi Aomine s Kagamim v tejto poviedke k sebe hodili :) Takže som ich aj ku koncu spolu shipovala... a veľmi sa vám podarlo ich vystihnúť, oboch :) viem si predstaviť, že by to aj v reale skutočne takto bolo. Stále oceňujem ten nápad s host-clubom. Je to také... skoro jak KnB a OHSHC crossover a crossovery ja zbožňjem :) veľmi sa mi páčil váš štýl písania aj jednotlivé zatriedenie postáv, každá mala rolu, ktorá jej dokonale sadla :) jediné, čo ma mrzí, že nedostal viac priestoru mafián Himuro, na ktorého som sa tešila :D ale tak, nevadí... snáď v ďalšom diele od vás :3 sčítané a podčiarknuté, bola to veľmi príjemná záležitosť, ktorá sa dobre čítala a vôbec mi nevadilo, že tu bol mužsý pairing... takže za mňa veľký palec hore :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama