4. Kapitola

27. ledna 2016 v 19:16 | Shiki-chan a X <3 X |  Rosario
A máme tady další dílek :D, můj pocukrovaný národe~Došel před budovu s velkým a podle Kagamiho názoru odporně přezdobeným nápisem "Rosario". "Ehh super a dovnitř se dostanu jak?" zamumlal si pro sebe. Došel blíž ke dveřím a zkusil na ně zaklepat. Ke Kagamiho údivu se dveře otevřely a vykoukl na něj Midorima. "Pojď dovnitř. Musíme ti zařídit klíče, abych tu příště nemusel čekat, abych ti otevřel," řekl Midorima a vpustil Kagamiho dovnitř. Oba došli do místnosti, kde už se v křesle rozvaloval Aomine. Aomine věnoval Kagamimu úšklebek a pak se podíval na Midorimu. Midorima držel v ruce tablet a něco hledal. "Projížděl jsem různé statistiky a vytvořil jsem pro vás dva dokonalý koncept, takže od vás očekávám spolupráci," řekl a skrz brýle je zpražil očima. Po něčem, co by se dalo označit za souhlasné zavrčení Aomineho a Kagamiho, začal Midorima vysvětlovat. A pak přešel do praxe. "Dobře. Vy dva se postavte a předveďte mi situaci, kdy Aomine řekne něco urážlivého a Kagamiho to ranní," Aomine s Kagamim se postavili a zhnuseně se na sebe podívali. "Stejně si jenom uklízeč a hospodyňka!" zašklebil se Aomine. Kagami potlačil chuť Aominemu na místě vrazit a s cukajícím obočím se pokusil nasadit něco jako ublížený výraz. V tu chvíli si to přestal Aomine tak užívat a i jeho obočí začalo divoce cukat. "Ja-jak můžeš něco takového říct??" řekl Kagami ublíženým tónem "Promiň Kagami. Ujelo mi to." řekl Aomine lítostivým tónem a přiblížil se ke Kagamimu. Chytil Kagamiho bradu mezi dva svoje prsty a potichu řekl: "Odpustíš mi?". Kagami se začervenal a pohladil Aomineho po tváři a řekl "Jistě. Tobě vždyc..." Zbytek slova vždycky zanikl v záchvatu smíchu, který Aomine s Kagamim dostali. Oba se chechtali jak smyslů zbavení a po chvíli se smíchy zkáceli na zem. "Přestaňte se chovat jako puberťáci!" křikl na ně Midorima "Zvedejte se! A znovu! A tentokrát naopak! Budete se střídat! A budete to dělat tak dlouho, dokud se u toho nebudete tvářit přirozeně!" rozkazoval Midorima. "U tohohle se nebudu tvářit přirozeně nikdy," zabrblal Aomine. Oba se posbírali z podlahy a znovu se postavili naproti sobě. "Ty jsi bordelář a lenoch! Jediné co pořádně umíš je někoho urážet!" křikl Kagami. Aomine nahodil ublíženou grimasu, vzápětí nahodil Kagami starostlivý výraz, a tím tenhle pokus skončil, protože se ti dva znovu začali chechtat. "Tohle bude na dlouho," povzdechl si Midorima. Ve zbývajícím čase s nimi vyzkoušel ještě několik scének. Už registroval i pár pokroků a Aomine s Kagamim propadali smíchu už jen v polovině případů. Dokonce jakž takž zvládali i publikum skládající se z ostatních zaměstnanců, které jim tam časem přibylo. Všichni se evidentně dobře bavili, dokonce i Akashimu sem tam zacukaly koutky. Například ve chvíli, kdy měl Kagami utěšovat brečícího Aomineho, který jen tak mimochodem odmítal brečet, tak měl i Akashi co dělat aby se fakt nerozesmál.

Otvírací doba. Zákaznice před klubem. Kise s klíčema na cestě ke dveřím. Ženské, které se cpou jako stádo zvířat. A peníze. Spoustu peněz. A první zákaznice už míří k hostitelům...i k našim "dvojčatům". Děvče, kterému mohlo být maximálně tak osmnáct sedělo vedle Aomineho a naproti Kagamimu. Něják nechápalo, proč si sedli tak podivně, ale v momentě kdy se jí začli věnovat, to přestala řešit. "Jsem rád, že sis vybrala zrovna mě Eleanor," řekl svůdně Aomine a pohladil ji po tváři. "Zapoměls na mě," postěžoval si Kagami. "Oh, promiň mi. Já nechtěl," koukl po něm provinile Aomine. Kagami se začervenal a Aomine se jako v tranzu zvedl a došel ke Kagamimu. Klekl si před něj, vzal jeho ruku do svých dlaní a s pohledem upřeným do jeho očí se zeptal: "Odpustíš mi? Prosím?" "Tobě bych odpustil cokoliv," vydechl Kagami. "Kyaaaaaaaa! To je tak kawaiiiiiiiii!!" zapištěla Eleanor se srdíčkami v očích a kapkou krve u nosu

Po zbytek pracovní doby se jim dařilo stejně. Jejich zákaznice odcházely naprosto odvařené. Pokaždé, když se ozvalo potřeštěné zakvičení, tak se Akashi spokojeně usmál nad tím, jak úžasně to vymyslel. A Midorimovi spadl kámen ze srdce. Měl totiž obavy, že se budou chechtat jako šílení...stejně jako když se je to snažil naučit.

Po zavíračce si to Aomine namířil ke Kagamimu a řekl: "A ty teď půjdeš se mnou!" dal mu ruku kolem krku. "Kam?!??" vyvalil na něj Kagami oči. "Ke mně domů," zašklebil se Aomine "Proč?!?? Aomine se rozchechtal, zcela evidentně se dobře bavil. "Tetsu ti to určitě řekl. Chci si přezkoušet tvé schopnosti, co se vaření týče," objasnil mu s úsměvem. ,,Zbláznil ses, však jsou tři ráno? To ti mám jít teď vyvařovat?" zeptal se Kagami šokovaně a vešli na ulici. ,,Nemáš se náhodou do týdne odstěhovat?" ,,To sice jo, ale to snad neznamená, že musím jít teď hned k tobě vařit," ,,Fajn, přespím u tebe, a pak mi něco uvaříš," ,,Co?" ,,Nebudu se štrachat k tobě a pak zase ke mně, prostě zůstanu u tebe ty se vyspíš, já se vyspím a pak mi uvaříš," vysvětlí Aomine a s drzostí jeho vlastní se nechal vést ke Kagamiho bytu, potom co Kagami s povzdechem poraženě souhlasil.

,,Fíha a proč že se musíš z tohohle luxusu odstěhovat? Bydlíš tu vůbec?" zeptal se Aomine, když se drze rozvalil na jeho gauči. ,,Jasně že bydlím, co jiného bych tu dělal? A proč? Sousedy asi začali štvát yakuzáci," řekl s povzdechem Kagami a sundal si kravatu a sako. Sako dal pěkně na ramínko a pověsil ho na skříň. ,,Máš tu čisto, na chlapa," řek posměšně Aomine. ,,Když myslíš," zívnul a protáhnul se. ,,Nebude ti vadit spát na gauči, že ne? Koupelna jsou druhé dveře vpravo, ručníky tam jsou, až budu vzhůru, probudím tě, já jdu do koupelny první, tak když budeš něco chtít k pití, je to v kuchyni," vysvětlil Kagami a znaveně se odšoural do koupelny. Rychle se očistil a zalezl do pokoje, kde si oblékl kraťasy na spaní a pak sebou plácnul do postele a do chvilky usnul. Ani ne po hodině ho něco vzbudilo. ,,Kagami, posuň se, na tom gauči se debilně spí," řekl Aomine a nutil se ho posunout. Kagami jen něco zamumlal, ale posunul se. Aomine si s úšklebkem lehnul vedle něho a s rukama za hlavou se snažil usnout, jenže Kagami se na něj převalil, uvelebil se na jeho hrudi a objal ho kolem pasu. ,,No to si ze mě děláš srandu," řekl Aomine se smíchem a pak si jen povzdechnul a nijak to neřešil.

Kolem druhé hodiny se Kagami probudil a přitulil se více k Aominemu. S úsměvem se nad ním sklonil a zašeptal mu: ,,Dobré ránko, zlato," a už ho chtěl políbit, když v tom se zarazil. ,,Zlato?" ozvalo se a Kagami pořádně otevřel oči. Když uviděl modré panenky Aomineho, tak se šokem posunul dozadu a skopnul ho z postele. ,,Co děláš?" vyjel po něm Aomine a trochu se zasmál. ,,Co ty tu děláš?" ,,Spím," ,,Nemáš spát v obyváku?" ,,Přišel jsem v noci, zeptal se tě ty si souhlasil a ještě si se vesele roztahoval na moji hrudi, nemluvě o tom, že jsi mi teď řekl zlato a chtěl mi beztak dát hudlana," ,,Hudlana? Co to meleš?" řekne Kagami a chytí se za kompletně rudou tvář, ,,víš co, raději na to zapomeneme, co si dáš k jídlu?" zeptal se Kagami a oblekl si triko. ,,Je to na tobě," řekl Aomine a nastavil ruku. ,,Chceš snad pomoc se zvednout?" ,,Ne ty debile, celkem rád bych uvítal kdybys mi půjčil nějaký ty věci, přece nechceš, abych tu chodil v pracovním, že ne? Anebo mě chceš tady v trenkách?" ,,Aho,". Kagami si povzdechl a hodil po něm nějaké věci, které vytáhl ze skříně. Pak odešel do kuchyně a jal se dělat něco k jídlu.

Za půl hodiny u něj zase někdo zvonil. ,,Zajdu tam," řekl Aomine, který vylezl z ložnice. ,,Dobře," řekl Kagami vděčně. ,,Ano?" otevřel dveře Aomine. ,,Pan Kagami Taiga je doma?" ,,Kdo se ptá?" ,,Když mu řeknete, že Amanoka, tak bude vědět," Aomine si jej přeměřil pohledem a pak přivřel dveře se slovy, že se podívá. ,,Rychle napiš, že jsi šel nakoupit," šeptne ke Kagamimu a hodí po něm malý bloček s tužkou. Kagami to beze slov napíše a zaraženě mu to předá. ,,Kdo to je?" zeptá se šeptem. ,,Pak ti to řeknu," řekl Aomine a odešel zpět ke dveřím. ,,Je mi líto, ale nechal tu zprávu, že šel nakoupit," předal mu vzkaz, ,,tak pokud tu chcete počkat, tak… jenže to není můj byt, takže…" nechal větu vyznít do ztracena. ,,Já se zastavím jindy," řekl onen člověk a odešel. Aomine ho sledoval i přes okno, aby si byl jistý, že doopravdy odešel. Když ho viděl, že nastoupil do auta a odjel, tak se vrátil za Kagamim do kuchyně, kde už bylo na stole nachystané jídlo pro dva. ,,Tak kdo to byl?" ,,Yakuzák," řekl Aomine a pustil se do jídla. Kagami si povzdechl. ,,Díky," řekl s mírným úsměvem. ,,Prozatím nemáš moc za co, kolik jim ještě dlužíš?" ,,Asi kolem tří milionu, ale úroky stoupají," řekl Kagami. Aomine se zamračil a přešel ke svým věcem, které měl na gauči. Z kapsy od kalhot vytáhl mobil a někam zavolal.

,,Co chceš Daiki?" řekl, když zvedl hovor. ,,Je s tebou Tetsu?" ,,Co by se mnou dělal?" ,,Nehraj blbého," ,,Nehraju, není se mnou, co chceš?" ,,Dobře, potřebuji tvoji pomoc, vlastně tvoje auto, lidi si na stěhování seženu sám," ,,Ty se někam stěhuješ?" ,,Ne, ale Kagami se stěhuje ke mně," ,,Nemyslíš, že jsi moc velký na takové to vtípky?" ,,Nežertuju, nakopni prdel ve vrtuli a dokopej se sem i s autem," poté hovor položil a vytočil jiné číslo. Kagami ho s údivem sledoval. Dneska že se stěhuje? Však o tom nic neví. ,,Aomine-kun?" zvednul hovor Kuroko. ,,Stěhujeme Kagamiho, dojdi pomoc, seženu ještě Kiseho, Akashi už sem jede," řekl jen a zavěsil, potom vytočil hovor. ,,Aominecchi!" ozvalo se radostně. ,,Fotíš?" ,,Ne, mám volno, chceš jít na radne?" ,,Nežertuj, zavolej Tetsuovi, kde se potkáte, on tě dovede ke Kagamimu," ,,Co u Kagamicchiho?" ,,Odkdy mu tak říkáš?" ,,Od včerejška, je to talent," ,,No dobře, prostě nám pomůžeš, čau," ,,Ale Aominecchi…" víc už Aomine neslyšel, jelikož hovor položil. ,,Tak já se stěhuju? A nemám snad o tom vědět něco já?" ,,Chceš, aby tě pořád otravovali?" pohodí hlavou ke dveřím. ,,Ani ne," odpoví popravdě a sklidí nádobí.

Najednou uslyší zazvonění. "Teda, ale je tu rychle, to bylo ale předtím keců," řekl uznale Aomine. Vydal se ke dveřím a otevřel je. A v tu chvíli mu v obličeji přistála něčí pěst. Aomine padne na zadek a rukou si překryje bolavou půlku obličeje. Kagami, který uslyšel ránu, vyběhl ke dveřím a dřív než stihl něco udělat, tak mu taky někdo vrazil. "Zvláštní. A to mi bylo řečeno, že jsi v obchodě," pronesl jízlivý hlas. "Teď jsem se vrátil!" odsekl Kagami. "Vyhlíželi jsme tě před domem," utnul ho yakuzák a vrazil mu, "z nás tu nikdo šašky dělat nebude!" křikl naštvaně a chystal se Kagamimu vrazit znova. "Dost!" ozval se nový hlas. Dovnitř vešel Akashi, naštvaně se postavil před Kagamiho s Aominem a řekl: "Vy dva si na ten obličej dávejte pozor! Jinak jste bez práce! A vy," otočil se na yakuzáka "jim na to laskavě sežeňte led! Pak si můžeme promluvit o splacení dluhu,". "Led mám v mrazáku," oznámil mu Kagami. "V tom případě se s vámi rozloučíme," otočil se na yakuzáka, "zítra přijďte sem," vtiskl mu do ruky papírek s adresou klubu "a vyřídíme ty peníze,". "Dobře. Himuro-sama bude nadšen. Sbohem," rozloučil se a odešel. "Vy dva si mazejte pro ten led!" popohnal je Akashi, "jestli vám ty ksichty opuchnou tak se neznám!". Kagami se doplahočil do kuchyně s Aominem v závěsu. Vytáhl dvě utěrky a z mrazáku vyndal led. Za chvíli už oba seděli na Kagamiho pohovce, tiskli si na obličej utěrku s ledem a snažili se neskučet bolestí. Akashi před nimi stál jako naštvaný rodič. "Mimochodem, kolik jim vlastně dlužíš, Taiga?" "Něco kolem tří milionů," "Splatím to za tebe, ale budu ti to strhávat z platu. Dostaneš peníze na obživu, ale zbytek ti sežere dluh," oznámil mu Akashi, "pokud to půjde tak jako včera, tak bys to mohl splatit do tří měsíců,". Kagami na něj vyvalil oči a Aomine se musel uchechtnout. Kagami se na něj otočil a důkladně na něj vyplázl jazyk. Aomine nezůstal pozadu a taky na něj vyplázl jazyk. "Aomine-kun, Kagami-kun...jste jak malí," ozvalo se za nimi. Oba se lekli a otočili se. "Zdar, Tetsu!" pozdravil ho Aomine a ťuknul si s ním na pozdrav pěstí. "Kagami-kun," "Hmm?" zamručel Kagami. Kuroko nastavil pěst, tak si s ním Kagami taky ťuknul. "Aominecchi! Kagamicchi!" vrazil do bytu Kise, "vy jste se porvali?" zeptal se. "Ryota! Tetsuya!" oslovil je Akashi, "dost vykecávání. Máme to tady vystěhovat. Venku mám auto," oznámil jim. "Vy dva tu zůstanete. A pokud možno nesežerte se." osočil se na ně Akashi. "Rozkaz!" řekli Aomine s Kagamim najednou. Překvapeně se na sebe podívali a pak se zazubili, když viděli jak Akashi protočil oči. Potom začali Kise, Kuroko a Akashi odnášet Kagamiho věci do auta. Po hodině Akashi houkl na Aomineho s Kagamim, že už jim můžou jít pomoct.


Emotikona grin
Emotikona grin

Emotikona grin
Aomine se na Akashiho otráveně podíval a šel i s Kagamim vyklízet ložnici. ,,Ty vem skříň z prava, já z leva," řekl Kagami bez přemýšlení a vzal si velký černý pytel, stejný podal Aominemu. Aomine si povzdechl, převzal si pytel a otevřel skříň. Byli tam převážně sportovní trika, kalhoty šortky a spodní prádlo s ponožkami, urovnané do krásných komínků, či vystavené v případě ponožek v modrém košíku. Aomine s povzdechem bral menší kupky triček a opatrně je pokládal do pytle. Normálně by to tam naházel bez menšího zájmu, ale jak viděl, že Kagami pečlivě ukládá mikiny do pytle, tak musel taky ukládat trika a ostatní věci s velkou pečlivostí. Jakmile zmizela všechna trika s dlouhým i krátkým rukávem v pytli, tak se Aomine zarazil a koukal do poličky, kde byli předtím ona trika. ,,Děje se něco?" zeptal se po chvíli Kagami. ,,Oi, Kagami, co to má sakra být?" řekl po chvíli Aomine a vytáhl z poličky velice podivnou věc. Když to Kagami uviděl, jeho tvář nabírala odstínů jeho vlasů a sápal se po oné věci. ,,Do toho ti nic není," pokřikoval po něm a snažil se to vzít, ale nějak se mu to nedařilo. ,,K čemu ty to sakra potřebuješ? Nevidím, že by tu v poslední době byla ženská," ptal se zvědavě Aomine a vyhýbal se Kagamiho pokusům. ,,Po tom ti vážně nic není," řekl Kagami naštvaně a skočil po oné věci, jenže tím skočil po Aominem a oba tak skončili na posteli. ,,Nebo to snad používáš sám?" zeptal se Aomine s úšklebkem, když byli jejich tváře hodně blízko. Ve chvíli, kdy chtěl Kagami něco odvětit, se tam objevil Kuroko a bez naprostého zájmu řekl: ,,Je hezké, že už spolu umíte vycházet, ale prosím vás, nechte si tyhle ty věci až na potom,". Pak jen čekal, až se ti dva od sebe odlepí. ,,To není, jak si myslíš!" vyskočili hned oba a rukama před svým tělem se bránili. Kuroko svůj pohled směřoval do Aomineho ruky, pak jen pronesl: ,,Že se nestydíš, Aomine-kun," řekl pohoršeně a odešel. Kagami i Aomine se podívali, tam, kde směřoval Kurokův pohled, a pak jen Aomine vykřikl: ,,Tetsu, to není…," ale Kuroko byl pryč. ,,Vidíš co děláš ty magore, ty a tvoje didlo teď ze mě udělali těžkého úchyla!" vyjel Aomine po Kagamim. ,,To není moje didlo debile!" nedal se Kagami. ,,Jasně a v čí skříní se to našlo?" ,,Jasně, našlo se to u mě, tak je to moje, určitě, jasně, mhm, úplně vidím, jak každý chlap má ve skříní didlo, které je na stopro jeho," ,,Tak čí, když ne tvoje?" ,,Co ti potom a dej ho sem," řekl naštvaně a ohmátnul se po té věcičce. ,,Co s tím budeš dělat?" zeptal se Aomine, když se mu vyhnul a tím se ocitl těsně za ním. ,,Vyhodím ho, co jinýho, nechápu, proč mi ho kurva Alex dala," řekl naštvaně a opět se po tom ohmatával. ,,Takže je tvoje," řekl Aomine s menším úsměvem. ,,Není," ,,Však si řekl, že ti ho někdo dal," ,,To ano, dostal jsem ho, ale není moje," ,,Když něco dostaneš a necháš si to a vůbec už jenom to že to přijmeš, dělá z tebe majitele té věci, Baka!",,Nedělá Aho!",,Dělá!" ,,Nedělá!" křičeli po sobě tak nahlas, že po chvíli tam přišel Akashi, seřval je, že nic nedělají, vzal si tu věc a hodil ji ven z otevřeného okna. ,,Problém vyřešen, teď se dejte do práce!" řekl naštvaně a oba dva jen přikývli. ,,Špunt jeden malej," zamumlali si naštvaně oba a dali se na balení věci ze skříně.


A ve chvíli, kdy to Akashi prohodil oknem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 28. ledna 2016 v 17:09 | Reagovat

Holky, mňa z vás porazí!~~~~ Ja tu mám virózu, snažím sa nepovracať a vy takto... veď počkajte, zariadim vám mučivý Valentín.

A teraz k téme, keď si nacvičovali tie scénky, skoro som odpadla! :D Ako vážne, normálne som ich mala pred očami, ako skúšajú a rehocú sa. :D Niečo také by som nedala ani ja... A zrejme Akashimu zarobia krásne prachy~

A s tým sťahovaním... to mne poser!
A Koniec!!!!! To ste kreslili? Ani nie, čo..?

2 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 28. ledna 2016 v 18:19 | Reagovat

[1]: :-D :D na ten tvůj mučivý Valentýn jsem zvědavá~
jinak děkujem :3 XD a ne nekreslily

3 Sasumi Sasumi | Web | 29. ledna 2016 v 12:34 | Reagovat

u jejich tréningu.... to neměli záchvat jen ti dva, ale i všichni, co to četli,. xD

Moooc povedené :33

4 Petrika Petrika | Web | 29. ledna 2016 v 13:15 | Reagovat

Videla som Ouran a ten tréningbol fakt že podarený :D čo mi to z ních robíte? :DDDDDD ale tak v pohodičke, je to také humorné, veselé...až na tie dve -tri rany do ksichtuz, no som rada, že sa to vyriešilo a inak, ja sa strašne teším už na Himura :] a vlastne aj na to, ako sa ten príbeh pohne ďalej :]
Koniec bol podarený :D komiks pekný bonus :D xD

5 Elly - chan Elly - chan | 29. ledna 2016 v 18:47 | Reagovat

ÚŽASNÉ ! Dokonalé !! To didlo !!xD Oh bože xDDD A Akashi , to vyřešil jedna dvě xDD Těším se na další dílek ! xD

6 Farah Farah | Web | 30. ledna 2016 v 16:47 | Reagovat

Pre boha :O Ten koniec! Vy perveráčky! :D ALe nie :) BOlo to vážne vtipné, strašne moc som sa bavila xD presne takíto tí dvaja sú :D jeden väčší pako ako druhý xD no ale zaujímalo by ma, že či to naozaj nie je Kagamiho, dva razy by som nepovedala :DDD Neviem si predstaviť, že ako tí dvaja budú bývať spolu, no v posteli sa im obom spalo celkom príjemne, ako tak pozerám :D a ešte k tomu pri sebe xDDD A ten úvod nemal chyby - jak sa učili a trénovali :D pomaly budú takí vymakaní ako Hitachiin dvojičky :D V teréne im to išlo veľmi dobre, aj slečny sa namotali :DDD no a tiež sa teším na Himura :D len ma zaujíma, že aký s ním má Kagami konflikt okrem tých peňazí :D Akashi bl veľmi veľkorysý, že to za neho zaplatí :D Len či v tom nebude ešte háčik :D No, inak to bol super tidel :D a ten komiks na záver ma rozsekal xD

7 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 2. února 2016 v 22:43 | Reagovat

[1]:[3]:[4]:[5]:[6]: Děkujeme strašně moc :) jsme rády, že se Vám to líbí, chtěli jsme pobavit, jelikož já to ani jinak neumím od vážnosti tu je X<3X :D :D né vtípek... :D :D  za mě... moc děkuji za ohlasy a popravdě, jak jsem vymýšlela tu scénu ani mě nenapadlo, že tam někdy použiju tuhle bonusovou část kapitolky z okane ga nai:3, ale když mi to sám Aka-chan tak pěkně vyhodil z okna že? :D :D  těšte se na další díly.... bude tam ještě větší prdel :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama