3. Kapitola

20. ledna 2016 v 21:14 | Shiki-chan a X <3 X |  RosarioChvíli po tomhle incidentu nastal čas, kdy se ženy všeho věku shlukovaly před vchodem a čekaly, až je pustí dovnitř, kde na ně čeká jejích vysněný princ. Akashi vyslal Kiseho otevřít dveře a pak to začalo. Ženy i dívky se tlačily dovnitř, aby si pro sebe zaplatily chvilku, kdy se budou vyhřívat v pozornosti svého idolu. Kagami pozoroval ostatní při práci, nejvíc teda pozoroval Aomineho, ale pro porovnání zabrousil i k ostatním. Když viděl Kiseho způsob jednání s děvčaty, měl dojem, že dostane cukrovku. "Jak mu to ty ženský můžou sakra žrát?" bručel si pro sebe. Ani ostatních přístup mu moc nevyhovoval, nejvíc mu sedl asi Aomine. Nakonec byl rád, že se má učit zrovna od něj, i když nahlas by to nikdy nepřiznal. Přitom co tak cestoval mezi stoly, tak nosil drinky případně "jahůdkový dortíček pro moji princeznu" jak řekl Kise. Když neměl co na práci, tak zevloval kolem Aomineho. Co tak vypozoroval, tak Aomine byl jediný, který ženským doslova nemazal med kolem huby. Samozřejmě sem tam zalichotil nebo řekl něco, co způsobilo červené tváře a klepající se kolena, přeci jen to patřilo k jeho práci. Kagami byl přerušen v myšlenkách a analýzování Aomineho praktik, když se Aomineho nynější společnice otázala "Aomine-kun, a kdopak je ten támhle?" "Tenhle?" zeptal se s úšklebkem Aomine "Ten...ten tu vlastně jenom nalévá pití. On je něco jako sluha," řekl povýšeně Aomine. Kagami zatnul pěsti a už chtěl Aomineho seřvat, ale pak zachytil ten jeho pohled. Jako by mu sděloval: "Vím, že umíš mluvit Bakagami. Chci vidět nějakou akci, když máš tolik řečí," Kagami s ním rozhodně nehodlal prohrát. Najednou bylo vidět, jak se uklidnil, z tváře mu zmizely veškeré stopy vzteku a jeho ruce povolily sevření. Nasadil něco, čemu by se dalo říkat svůdný pohled a pružným krokem ladné kočkovité šelmy se vydal k Aomineho společnici. Opřel se o stůl a naklonil se až příliš blízko k dívce "Já jsem tady něco jako nový zboží," řekl tlumeným hlubokým hlasem. Dívka zčervenala a s rozšířenýma očima čekala, co udělá dál. Kagami ji pohladil po tváři a řekl "Těší mě že jsem tě zaujal,". Dívka vypadala, že se o ní pokouší mdloby. "M-můžu si příště vybrat t-tebe...?" zeptala se a vybídla ho tak k tomu aby jí sdělil své jméno. Kagami jí věnoval oslnivý úsměv a naklonil se až k jejímu uchu "Kagami Taiga. Bude mi potěšením,". Viděl, jak jí naskočila husí kůže a spokojeně se odtáhl. Podíval se na Aomineho. Jeho výraz mu rozhodně, za to divadlo, stál. Aomineho grimasa byla vzteklá, ale byla i překvapená. Kagami se spokojeně zašklebil a vrátil se k roznášení nápojů.

Do zavírací doby už se Kagami k Aominemu nepřiblížil, tak něják tušil, že by to nemuselo dobře dopadnout. Ovšem v momentě, kdy se zavřely a zamkly hlavní dveře a všichni hosti si šli posvém, teda kromě Akashiho, který se tradičně vydal hledat Kuroka, se Aomine začal nebezpečně blížit ke Kagamimu. Došel k němu a chytil ho za límec. "Co to sakra mělo být?!" zavrčel Aomine "Neměl jsi provokovat," ohradil se Kagami a ohnal se po něm pěstí. Aomine ránu zablokoval a zvedl Kagamiho pár centimetrů nad zem "Ty tu ze mě nebudeš dělat vola!" zvyšoval hlas Aomine "Na to si stačíš sám, debile!" zachroptěl Kagami a znovu se pokusil uhodit Aomineho "Daiki! Taiga!" ozval se za nimi chladný hlas. "Akashi" otočil se na něj Aomine a s nechutí hodil Kagamiho na zem Kagami se posbíral ze země a bylo vidět, že se chystá říct něco peprného na Aomineho adresu.

,,Viděl jsem vaše dnešní vystoupení, na nováčka sis vedl dobře, Taiga, ale ty Aomine, dalo by se to vypilovat," řekl jen Akashi, když se ti dva lehce uklidnili. ,,Huh?" řekli oba dva zmateně. ,,Napadlo mě to zrovna, kdy se ta dívka nejistě podívala po Daikim, jako by se nechtěla vzdát ani jednoho z vás a tak mě to napadlo," vysvětloval Akashi. ,,Huh?" řekli opět. ,,Chci aby jste si vy dva hráli na dvojčata, jež se starají o dívky," ,,Cože?!" vyhrkli oba dva zmateně. ,,Jen se podívejte, jste si tolik podobní, až je to škoda nevyužít," vysvětlil Akashi. ,,To by mohl být dobrý tah," souhlasil hned Midorima. ,,A to si to jako představujete jak?" vyjel na ně Aomine. ,,Nevím jak Akashi, ale já si vás dokážu plně představit, jakmile se věnujete dámám, tak pro vás vaše druhé já je nepotřebná věc, ale jakmile se nějak vaše druhé já zraní, samozřejmě jen na oko, tak lehce opomenete na dívku ve vaši náruči a začnete se věnovat tomu druhému a říkat si sladká slůvka," vysvětloval Midorima. Aomine se na sebe s Kagamim podívali a pak se nahlas rozesmáli. ,,Větší volovinu jsem neslyšel," říkal Aomine. ,,Jak by na tohle mohly dívky brát," smál se Kagami. ,,Ehm," odkašlal si Akashi a oba hned zmlkli. ,,Podle statistik je gay incest nejvíce kya věc hned po kawai shota," řekl Midorima a něco dělal na svém tabletu. ,,Je rozhodnuto, vy dva přijdete do práce zítra, ve skutečnosti dneska, za to dřív než obvykle a naučíte se svou roli, kterou vám Shintarou vymyslí," řekl Akashi a tím zamítl veškeré protesty, které se chtěly linout z úst nynějších "dvojčat".

Kagami šel po pracovní době rovnou domů, bylo něco kolem čtvrté ráno, nečekal, že bude za první den tak unavený. Znaveně otevřel dveře a zamířil si to rovnou do sprchy. Ve sprše přemýšlel o dnešním dnu a o lidech, které potkal, ale moc dlouho to neřešil a ze sprchy sebou plácnul jen v ručníku do postele a okamžitě usnul. Kolem druhé hodiny odpolední jej probudil domovní zvonek. Se šokem se posadil, natáhl si na sebe alespoň trenky a potichoučku se vydal ke dveřím. Nenápadně přes kukátko nahlédl, a když tam neviděl šklebícího se yakuzáka, s klidem otevřel dveře. Rozhlédl se a nikde nikdo. Chtěl zavřít, ale za ním se ozvalo: ,,Kagami-kun," když to uslyšel, trhnul sebou a otočil se. ,,Kuroko, kde se tu bereš?" ,,Od Akashiho jsem se dozvěděl, kde bydlíš, a donesl jsem ti další věci, pustíš mě dovnitř, ať ti můžu říct, co si máš vzít na sebe," ,,Uhm," řekl Kagami zmateně a pustil ho dal. Po cestě sesbíral nějaký bordel, co měl na zemi. ,,Nečekal jsem, že tady bude pořádek," řekl Kuroko překvapeně. ,,No dovol, snažím se tu udržovat čistotu," ohradil se Kagami a uvedl jej do obyváku. ,,Ani jsem nečekal, že tohle bude viset na věšáku," poukázal Kuroko na společenské věci, které mu včera s Akashim sehnali a které momentálně viseli na ramínku na velké skříni. ,,Přece to nenechám zmuchlat," opět se ohradil. ,,Popravdě jsem čekal, že to tu bude vypadat, jako u Aomineho-kuna, on má všude takový bordel, potřeboval by někoho aby tam s ním bydlel," řekl jako by nic. ,,Proč to zní jako nabídka?" zeptal se Kagami podezíravě. ,,Vůbec to nebyla nabídka," bránil se Kuroko. ,,Dobře," v tu chvíli zazvonil telefon, ,,no přichystej mi ty věci, já to mezitím vezmu,". Kuroko přikývnul.

,,Ano?" zvedl příchozí hovor. ,,Kagami Taiga-san?" ,,U telefonu," ,,Dobrý den, je mi to velice líto, ale musím vám oznámit, že se budete muset odstěhovat, vypršela vám najemní smlouva a jelikož zde byli určité neshody, tak vám ji neprodloužíme, máte týden na to, abyste se odstěhoval, pokud tak neučiníte, povoláme příslušné orgány a vyhodíme vás ven," sdělili mu a hned na to zavěsili, takže Kagami nestihl ani protestovat. Jako menší hromádka neštěstí se vydal zpět za Kurokem. ,,Co se děje Kagami-kun?" zeptal se Kuroko, když ho viděl. ,,Nic," řekl znaveně. ,,Mě to můžeš říct," přemlouval ho. ,,Mám týden na to sehnat nový byt, týden, chápeš to?" řekl a sarkasticky se smál. Kuroko se na něj soucitně podíval a povzbudivě ho pohladil po paži. ,,Kde teď asi seženu byt do týdne," povzdechl si a sesypal se na gauč. Oba chvíli mlčeli a pak Kagami zakručelo v břiše. ,,Promiň, hned si něco udělám, dáš si taky?" zeptal se slušně. ,,Ne, díky," řekl slušně Kuroko a koukal, jak se Kagami obratně otáčí v kuchyni. Do dvaceti minut měl připravený lahodný oběd, který i krásně voněl. Kuroko se tak zamyslel a pak se ho zeptal: ,,Vaříš rád?" ,,Celkem ano," ,,A nevadilo by ti vařit pro více osob?" ,,Ne?" odpověděl zmateně. ,,A vadil by ti spolubydlící?" ,,Možná že i to ne?" ,,I kdybys po něm občas musel uklízet?" ,,To by se dalo přežít," řekl Kagami. ,,Víš jak jsem mluvil o Aominem?" ,,Ne, k němu nejdu!" Kagami už věděl, kam tím Kuroko míří. ,,A máš snad na výběr?" Kagami mlčel. ,,Hele, já Aominemu zavolám a pak se ho zeptám, jestli by mu to nevadilo, že budeš vařit a občas i uklidíš, stejně má Aomine mnohem větší byt," vysvětlil Kuroko a aniž by nechal Kagamiho něco namítnout, odešel do vedlejší místnosti zatelefonovat Aominemu.

,,Hn?" zvedl Aomine příchozí hovor. ,,Aomine-kun, mám dotaz," řekl Kuroko. ,,Hn," byla odpověď. ,,Vzal bys k sobě spolubydlícího, který umí vařit a občas by i uklidil?" ,,Jakej to má háček?" zeptal se hned, věděl že to nebude jen tak. ,,Je to Kagami-kun," ,,Tak to zapomeň, nebudu si k sobě do bytu tahat pošuka, se kterým se znám sotva den, už tak že s ním musím pracovat," ,,Prosím Aomine-kun, je to nutné, Kagami-kun umí hodně dobře vařit," Kuroko slyšel jen povzdechnutí. ,,Rozmyslím si to, a určitě si ho vyzkouším, od kdy, že ho tu budu trpět?" ,,Do týdne se musí odstěhovat," ,,Tak v práci se s ním domluvím," ,,Dobře, děkuji ti Aomine-kun," usmál se Kuroko a zavěsil, pak se vydal za Kagamim. ,,V práci ti řekne co a jak, doufám, že umíš fakt hodně dobře vařit, jinak budu vypadat jak debil," řekl Kuroko a pak ho začal zahrnovat informacemi o oblečení a různých stylů účesu. Kolem půl čtvrté odcházel, protože se Kagami musel připravit do práce, jelikož tam dneska měl být už v pět a ne na šestou jako obvykle. ,,Díky Kuroko, za všechno," řekl Kagami s úsměvem, když ho vyprovodil ze dveří. Pak si šel udělat ještě něco k jídlu, dát si sprchu, upravit si vlasy a obléct si to, co mu Kuroko na dnešek nachystal. Pak se vydal do práce, tedy potom, co zkontroloval, že ho nikdo nesleduje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 22. ledna 2016 v 0:03 | Reagovat

Bože, tá „výučba” stála za to a že majú hrať dvojčatá.... Sa picnem! :D vysťahovanie je hnusná vec, a črtá sa mi tu zaujímavé yaoi~ :D

2 Elly - chan Elly - chan | 22. ledna 2016 v 16:02 | Reagovat

ÚÚŽASNÉÉÉ!! Bomba !! Už vím jak budou vypadat ty dvojčata xDD Hikaru a Kaoru , že ?! xDD To by bylo bezva !! xDD A to bydlení !! ^^ Už se něco chystá !!xD Já to yaoisticky vycítím ! xD

3 Petrika Petrika | Web | 22. ledna 2016 v 19:46 | Reagovat

pekný dielik :] taký humorný, energický :]
Tí dvaja sa v tom byte vážne zabijú :D búdu ako tiger a panter v jednej klietke :D ale teším sa na tie situácie, ktoré nastanú :] určite sa ešte dobre pobavíme :]
No a popravde, vždy som Taigu mala za takého hromotluka, ale tu bol pri zvádzaní popísaný pekne, je to taký....nový obraz Kagamiho :D
Tak, super práca :] teším sa na pokračovanie

4 ainiloveanimeandyaoi ainiloveanimeandyaoi | 22. ledna 2016 v 19:58 | Reagovat

*výbuch smiechu *
*snaží sa niečo napísať*
*nedokáže sa kôli psychopatickému smiechu dokopať k jednej rozumnej vete*
XD XD XD
* v blázinci pribudla nová členka, ktorá desí aj ostatných sadistov*

5 Sasumi Sasumi | Web | 23. ledna 2016 v 18:49 | Reagovat

"twincest"!!! :D Bude docela zvláštní "vidět" Kagamiho a Aomineho v rolích Hika-chana a Kao-chana xD a i když mám ten pár ráda, tak.... je to čudné si to představit :D

6 Farah Farah | Web | 26. ledna 2016 v 18:44 | Reagovat

Och, táto časť sa mi moc páčila :D už od úvodu to bolo fakt dobré :D tešila som sa, kedy Host club otovria a juhuu, už to šialenstvo vypuklo :D Kagami je taký typický učeň a myslím, že má dobrého "majstra" :D lebo presne ako bolo napísané - takého Kiseho mazanie medu okolo úst, no, pre nezainteresovaného človeka to musí byť presladen :D keby som bola jednou z tých slečien v host-clube ja, tak by som si asi tiež vybrala Aomineho :D páčilo sa mi, že nebol taký prehnane sladký a pri tom si stále zachoval príťažlivosť :D Kagamiho zvádzacia scéna ma strašne moc pobavila :D ide mu to dobre, ja som vedela, že zapadne xD len prebral Aominemu zákaníčku :DDD
Lol, ten Akashiho nápad bol dosť psycho :D ale twincest je v host-clube veľmi žiadaná záležitosť, takže to bol bystrý ťaho od neho xDDD i keď Aomine s Kagamim majú k Hikaruovi a Kaoruovi na míle ďaleko, na nich sa nechytajú, ešte sa majú čo učiť xD A tie Midorimove prieskumy xDDD rehotala som sa xD A úplne super ste vystihli Kuroka, je presne taký akého by som si predstavovala, aj s tým nenápadným kritizovaním :D No a ten záver - fuu, tak toto bude pestré, keďže tí dvaja budú bývať spolu :D ale viem si ich predstaviť :D na jednej strane sa budú asi furt hádať, no vo veľa veciach sú si podobní :D takže to isto bude zaujímavé :D teším sa na pokračovanie :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama