2. Kapitola

10. ledna 2016 v 18:21 | Shiki-chan a X <3 X |  Rosario

Ták, moje cukernaté čtenářstvo, máme tady pro vás další kapitolku :DKdyž došel domů, sundal si všechny obvazy a náplasti z těla a šel se vysprchovat. Sice to nesmírně štípalo, ale opravdu děsně páchnul, vlasy po odpadcích a tělo po dezinfekci. Když vylezl ze sprchy, vzal si věci na spaní a lehl si i s vizitkou v ruce. ,,Že by konečně štěstí?" řekl si pro sebe a prohlídnul si vizitku. Když si četl, co tam stálo, prudce se posadil. ,,Cože Narashimi? Není to nejdražší obchod s obleky na míru?" nevěřil svým očím a opět se položil do lehu. Z toho šoku pomalu usnul.

Pomalu rozlepil oči a zamžoural do ostrého denního světla. Posadil se a podíval se kolem sebe. Pak si uvědomil, že něco žmoulá v ruce. Podíval se a najednou si vybavil celý včerejší incident. "Sakra! Kolik je hodin?!" vykřikl a začal hledat svůj mobil. Našel ho a s hrůzou zjistil, že je půl jedné "Do hajzlu! Mám tam být za půl hodiny!" Vyletěl z postele jako střela a zapadl rovnou do koupelny, kde provedl velmi urychlenou ranní hygienu. Potom na sebe hodil první oblečení, co mu přišlo pod ruku a s mobilem v kapse a klíči v ruce vystřelil z bytu. Běžel městem jak splašený zajíc a zpomalil, teprve když v dálce uviděl obrovský a přezdobený nápis ''Narashimi''. Se zrychleným dechem došel až před obchod, kde už na něj čekali Akashi s Kurokem. "Jdeš pozdě, Taiga!" zamračil se Akashi "Akashi-kun, jsou to jenom 2 minuty," namítl Kuroko "Pardon. Zaspal jsem," omluvil se Kagami. Akashi si ho změřil nepříjemným pohledem, ale nakonec nechal celou věc plavat. Otočil se na patě a vkročil do luxusních dveří následován Kurokem. Kagami chvíli váhal, ale nakonec se vydal za nimi. Ocitli se ve velké, vkusně zařízené místnosti. Od stolu se hned zvedla vyzývavě oblečená slečna na jehlových podpatkách, kterou Kagami identifikoval jako zdejší recepční nebo něco takového. "Dobrý den. Co pro vás mohu udělat?" zašveholila. Akashi si významě odkašlal a pohledem probodl slečnu "Ach jistě vy musíte být Akashi-sama. Následujte mě prosím," řekla zdvořile a zavedla je do vedlejší místnosti.

Ve vedlejší místnosti se nacházelo plno hodnotných obleků, ale Akashi nad nimi krčil nos. ,,Vydržte prosím, pan Narashimi bude hned tady," řekla slečna a zanechala je v oné místnosti. Do minutky přišel postarší pán v luxusním obleku a vedle sebe měl staršího muže, který měl na sobě plátěné kalhoty, košili, kravatu, vestu a kolem krku mu visel krejčovský metr. ,,Oh, Akashi-sama, jaká čest, co pro Vás můžeme udělat?" zeptal se zdvořile a zdvořile se uklonil. Akashi jen lehce pokynul hlavou. ,,Rozšiřuji stavy a potřebuji z tohohle neomalence, udělat dokonalého gentlemana, a proto mu musíte vybrat něco na sebe," řekl Akashi povýšeně a poukázal na Kagamiho. ,,Na kdy to potřebujete?" zeptal se pan Narashimi. ,,Nejlépe hned," řekl Akashi naštvaně a Kagami zaklepal Kurokovi na rameno. ,,Oi, Kuroko, já nemám prachy na tyhle věci," ,,Neboj se Kagami-kun, Akashi-kun nemá problém to zaplatit, prostě se o nic nestarej a dělej to co Akashi říká," odpověděl mu Kuroko. Kagami jen nejistě přikývl a následoval Akashiho a toho pána s metrem.

Dobrou hodinu jim trvalo, než na Kagamiho vybrali oblek, který by mu padl a druhý do zásoby. Akashi se shodl, že sako bude nosit jen v případu nejvyšší nouze, jelikož mu moc neslušelo, to samé platilo pro kravaty. Ještě vybrali pár košil a boty a byli hotoví. Kagami měl na sobě černé společenské kalhoty, červenou proužkovanou košili, černou vestičku a černé polobotky. ,,Úplně jiný člověk co?" řekl Akashi povýšeně směrem ke Kurokovi. Kuroko jen příkývl. Akashi podepsal nějaké papíry a všichni se vydali koupit menší doplňky na krk, které vybral Kroko. Většinou to byli tenké stříbrné řetízky s mohutnými přívěšky. Když Kuroko donutil Kagamiho, aby si nasadil jeden přívěšek, tak Akashi pronesl, že ještě vlasy a bude dokonalý. Proto se všichni tři vydali k vlasovému stylistovi.

Došli k dalšímu luxusně vypadajícímu obchodu. Rozevřely se před nimi automatické dveře a vešli dovnitř. Hned k nim doběhla udýchaná žena a řekla "Akashi-sama jste očekáván. Pojďte za mnou prosím," šli za tou ženou a ta je dovedla do prostorného pokoje, kde už čekal stylista. "Akashi-sama" pozdravil ho chlapík. "Takeshi, mám tu nováčka a potřebuju, abys něco udělal s tím co má na hlavě," řekl znechuceně Akashi. "Jistě Akashi-sama," odkývl to Takeshi a kritickým pohledem si změřil Kagamiho "Posaďte se mladý muži," promluvil Takeshi na Kagamiho a pokynul mu k luxusnímu koženému křeslu. Kagami se posadil a Takeshi mu hned zavázal kolem krku kadeřnickou pláštěnku. Zaklonil Kagamimu hlavu a položil mu ji do umyvadla, které bylo za ním. Pustil teplou vodu a pak vmasíroval Kagamimu do vlasů značkový šampón. Po smytí šampónu použil i kondicionér, kterého se potom zbavil. Teprve pak se pustil do pravého díla. Vzal si do rukou malý hřebínek a kadeřnické nůžky a začal zastřihávat Kagamiho vlasy. Po půl hodině vypadal, že je s tím spokojen a vzal si fén a vlasy mu vyfénoval. Potom si ještě vzal vosk na vlasy a další čtvrt hodinu něco tvořil. Nakonec od něj poodstoupil a spokojeným pohledem zhodnotil svou práci. Kagami se se strachem podíval do velkého zrcadla a musel uznat, že vypadá fakt dost dobře. Potom na něj začal Takeshi chrlit názvy nějakých šampónů a jiných prostředků, které prý by měl používat, protože má poničené vlasy a také samozřejmě nezapomněl dodat, jaký druh vosku má používat. Všechny tyhle informace šli Kagamimu jedním uchem tam a druhým ven. Ještě Kagamimu doporučil nějaké brýle, kterých název si Kagami taky nezapamatoval, ale Kuroko tím vypadal být nadšen. Po spoustě dalšího mluvení se dostali k placení, které obstaral Akashi a pak vyšli ven. "Konečně vypadáš jako kultivovaný člověk, Taiga," prohlásil spokojeně Akashi "Sluší ti to, Kagami-kun," přitakal Kuroko za což ho Akashi zpražil pohledem. ,,Myslím, že můžem zajít koupit ty brýle, přípravky a jít pomalu do klubu," řekl Akashi odměřeně. Jak řekl, tak taky udělali.

Kolem páté odpoledne se dostavili do klubu, kde už byli ostatní kluci. Slyšeli celkem zajímavou potyčku. ,,Oi Midorima, ty parchante, zase sis kvůli ty tvý posraný předpovědí zasral oblek a neměl si ani náhradní tak sis vzal moje věci co?" křičel snědý muž po brejlounovi. Ten si jen poupravil brýle a řekl: ,,Tvoje spocený hadry bych si neoblékl, ani kdyby to byli poslední hadry na světě,". Kuroko se zarazil a zeptal se Kagamiho, co uděal s těmi věcmi, když mu sdělil, že je dál prát, ucítil jistou úlevu. Akashi, aby rozehnal potyčku, tak si odkašlal a tím na ně přivolal pozornost, avšak Kuroka ani Akashiho moc nevnímali, spíše je zajímal ten nový kluk, co přišel s nimi. ,,Kdo to je?" zeptal se zvědavě brejloun držíc v ruce nějaké desky. ,,Taky vás zdravím," řekl Akashi nevrle. Přítomní jen kývli, jako by se vůbec nic nedělo. ,,Tohle je Kagami, naše nová posila, Kagami, tohle je Midorima Shintarou, něco jako moje pravá ruka, když tu nejsem, což se stává málo kdy, vede to tady," vysvětlil Akashi. ,,No, většinou přicházíš, až jak tu máme narváno k prásknutí," poopravil ho Midorima a posunul si na nose brýle, ,,už si přemýšlel o jeho konceptu?" ,,Prozatím ještě ne, potřebuje se stejně zaučit," vysvětlil Akashi. Kagami tam mezi nimi stál a koukal kolem, aniž by ho zajímalo, že se baví o něm. ,,Přemýšlel jsi u koho?" zeptal se Midorima a podíval se do jeho desek. ,,Možná Ryota nebo Daiki?" navrhl Akashi. Jakmile Akashi vyslovil jméno Daiki, tak na sobě ucítil Kagami nepříjemný pohled, pod kterým se ošil. ,,Uso, já nikoho nechci, co je vůbec zač?" zeptal se naštvaně blondýn a přišel k nim blíž. Všiml si i Kuroka a hned obrátil: ,,Ale nevadilo by mi mít pod sebou Kurokocchiho,". ,,Ryota," podíval se Akashi zle na Kiseho, ,,nezkoušej moji trpělivost!" ,,He, he," poškrábal se Kise na hlavě, ,,nicméně, já nikoho pod sebou nechci, nic proti," otočil se na Kagamiho, ten jen kývnul, nějak se moc do rozhovoru nechytal. ,,Nemysli si, že když tu děláš skoro zadarmo, že si můžeš vyskakovat, Kise!" poučil ho Midorima a poupravil si brýle. ,,Myslím, že Aomine-kun bude mnohem lepší senpai pro Kagamiho, než Kise-kun," vložil se do rozhovoru Kuroko. ,,Tetsu, ty tu nerozhoduješ!" ozvalo se za nimi velmi nepříjemně a přišel k nim snědý tmavovlasý muž, který byl jako všichni okolo společensky upraven. ,,Aomine-kun, já řekl jenom můj názor, nic tady nerozhoduju," bránil se Kuroko. ,,Nicméně, Tetsuya má pravdu, Shintaro má už hodně práce, Ryota nikoho nechce a dát jej Atsushimu je krajně nezodpovědné," vložil se do toho Akashi. ,,A co Tetsu?" namítl Aomine. ,,Tetsu má jiné povinosti, prostě jsem řekl, že to budeš ty, tak to budeš ty, Daiki!" řekl Akashi bez kompromisně a zle se na něj podíval. Aomine si jen odfrkl.

,,Ne, ne, co je vůbec zač, kde jste ho našli?" zeptal se další člověk za Kagamim a když se Kagami otočil, tak málem padl na zem. Nic tak mohutného tady v Japonsku ještě neviděl. ,,V odpadcích, Murasakibara-kun," řekl Kuroko. ,,Oi!" vykřikl Kagami. ,,Je to pravda, Kagami-kun," řekl Kuroko a podíval se na něj. ,,V odpadcích, jsem nevěděl, že sbíráme odpad ze země," pronesl Aomine posměšně směrem ke Kagamimu. Kagami se na něj obořil: ,,Chtěl bych vidět tebe, jak bys skončil po tom, co tě zmlátí, Aho!". Aomine se ušklíbl. ,,Mě by nezmlátili, na mě si netroufnou, a nejmenuju se Aho, ale Aomine, Baka!" Kagami se rozesmál. ,,Určitě, tolik ti věřím, a nejsem Baka, ale Kagami, Ahomine!" dodal s úšklebkem. ,,Chceš se vsadit, Bakagami?" mírně zvednul intonaci hlasu. V tu chvíli se oba chytli pod krkem a nenávistně se na sebe dívali. ,,Nechte toho, vyřešte si to až po pracovní době," řekl Akashi naštvaně. Ti dva se na sebe podívali a s opovržením pustili jeden druhého.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elly - chan Elly - chan | 10. ledna 2016 v 20:43 | Reagovat

Bezvadná povídka!!  <3 A ta Kagamiho proměna :333 Je z něj feššáák !! xD

2 Farah Farah | Web | 12. ledna 2016 v 5:11 | Reagovat

To bolo super :D Tak nakoniec ho vyfasoval Aomine :D no zbohom, to som zvedavá, že či sa tí dvaja nepozabíjajú skôr, ako dokončia Kagamiho zaúčanie :D Inak, to bolo super, ako z Kagamiho urobili dokonalého gentlemana :D taká popoluška v mužskom podaní xD a na tom obrázku mu to veru pristane :P No a inak, Akashi je taký ten typický "pasák" akí bývajú v host cluboch :D nekompromisný, povýšenecký, sofistikovaný a je vidno, že je to pracháč a nikto na neho "nemá" :D super to je :D a Midorima mi zase pripomína Kyouyu Ootoriho z OHSHC :D tí dvaja by si asi rozumeli :D
Teším sa, že ako to bude ďalej :D či sa niečo Kagami pri Daikim aj priučí a  hlavne som moc zvedavá, že ako dopadne, keď pôjde do terénu :D či budú mať o neho slečny záujem :D Ozaj, a ešte osm moc zvedavá, že aký mu vymyslia koncept, mne veru nenapadá zatiaľ žiaden :DDD

3 petrika petrika | Web | 18. ledna 2016 v 2:02 | Reagovat

Vidím, že Akashi je mily ako vzdy :-D a chudák Midorima, to oblečenie sa zvalilo na neho :-D tato časť ma pobavila :-) také veselé a energické to bolo, dobre sa to čítalo :-) no a Kagami s Aominem sa asi pozabíjajú zachvíĺu :D

4 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 18. ledna 2016 v 23:22 | Reagovat

Úbohý Kagami, pripomenul mi moju nedokončenú poviedku... Tiež som skončila v podobnej situácii. Veta: „Dávať ho Atsushimu je krajne nezodpovedné,” ma rozsekala! :D A som zvedavá, čo všetko tí dvaja poserú, či si vyrobia trapas a či z Taigy niečo bude. Ale asi hej :D  inak by ste to predsa nepísali.

5 ainiloveanimeandyaoi ainiloveanimeandyaoi | 20. ledna 2016 v 20:48 | Reagovat

XD XD aaaaa konečne, školské úryvky ma zabíjali ~
Ach jaj mám predtuchu, že BAKAgami a AHOmine budú mať skvelé combá :D už teraz to bude super... a z mne neznámeho dôvodu sa veľmi Teším na samotný opis prevádzky Host clubu :D Mido-nii , chudák, shytal to kneď na začiatku >,<
LEN TAK ĎALEJ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama