1. Kapitola

3. ledna 2016 v 19:20 | Shiki-chan a X <3 X |  Rosario
Moji drazí cukříci~ tak už tu máme první kapitolu~ ^.^ jsem ráda za vaše reakce už u seznámení :3

Jednou v nejmenovaném japonském městě pravě vylézal mladík z hromady odpadků. Jen, co se vyškrábal z kontejneru, šlehl sebou o zem. Táhle zasténal a pokusil se znovu zvednout. Za pomoci blízké zdi se mu podařilo dostat do polohy více méně vzpřímené. Bolelo ho celé tělo, ale nejvíc hlava. Nebylo to poprvé, co se probral na takovém místě a v tomhle stavu. Pokusil se udělat pár kroků a dalších pár kroků a dalších. Už si začínal myslet, že to nakonec není tak hrozný. A přesně v tu chvíli mu pravým kotníkem projela prudká bolest a on se opět začal rychle přibližovat k zemi. Při dopadu ucítil tupou bolest v hlavě a vzápětí ztratil vědomí.

Kuroko už toho měl dost a rozhodl se, že půjde na chvíli na čistý vzduch. Prošel pár chodbami, než se dostal ke dveřím, které vedly do opuštěné uličky. Otevřel dveře, ale v polovině mu je něco poslalo zpátky. ,,To zas někdo nechal odpadky před dveřmi?" zašeptal si pro sebe mrzutě. Protáhl se škvírou, na kterou se dveře daly otevřít. Dveře se za ním zabouchly. ,,Hezky. Tak a teď budu čekat, dokud mi někdo nepřijde otevřít," zamudroval a zlostně se podíval na to, co blokovalo dveře. Nebyly to však odpadky, jak se domníval nýbrž vysoký, rusovlasý muž. Kuroko překvapeně vypískl. Klekl si k dotyčnému na zem a zatřásl s ním. "Pane? Pane! Vzbuďte se!" hovořil na dotyčného, ten se však neměl nijak k odpovědi.

Akashi se rozhlédl po místnosti. ,,Ani tady nejsi, Tetsuya," zašeptal. Prošel pár dalších místností, no ani se nedivil, že ho v žádné z nich nenašel. Kuroko se většinu dnů na poslední hodinu vždycky někam vypařil. Akashi mu to nevyčítal, občas měl sám chuť to udělat. Ale pokaždé, když Kuroko zmizel, tak měl strach, jestli se mu něco nestalo. Prohledal pár míst, která Kuroko často vyhledával, aby si odpočinul, ale nikde ho nenašel. Zbývalo mu už jen jediné místo. Akashi se pro sebe zamračil, neměl rád, když Kuroko chodil sám do té temné uličky. Rozrazil dveře, ale ty o něco zavadily. ,,Opatrně!" ozval se Kurokův hlas Akashi si oddechl, když ho slyšel. Nakoukl ven a spatřil Kuroka jak se krčí u nějakého chlapa. ,,Tetsuya, kdo to je?" zamračil se na Kuroka "Nevím. Když jsem přišel, už tu ležel," odpověděl modrovlásek. "Pojď dovnitř, přece jsem ti říkal, že sem nemáš chodit," řekl mu, spíš přikázala Akashi. "Ale...co ten člověk? Ty ho tu chceš nechat, Akashi-kun?" podíval se na něj Kuroko vyčítavě.

Akashi musel protočit oči, čekal, že Kuroko něco takového řekne. "Dobře, vezmem ho s sebou." povzdechl si a nahl se k neznámému "Tak mi s ním pomož, Tetsuya." "Jistě, Akashi-kun." odkývl mu to Kuroko a pomohl mu ho zvednout Oba si přehodili jednu z jeho paží kolem ramen a společně ho dopravili dovnitř. Dotáhli ho do jednoho z pokojů a složili ho na gauč. Akashi sjel pohledem na dotyčného, měl roztrhané oblečení, skrz které byla sem tam vidět nějáká ta podlitina. Akashi si poraženecky povzdechl a obrátil se na Kuroka. "Dones lavor s vodou, žínku a lékarničku." Kuroko bez řečí odešel pro věci a Akashi s načuřeným výrazem vyrazil hledat něco, co mu oblečou až ho ošetří. Po chvíli hledání mu padlo do oka Aomineho tričko a kalhoty... Popadl nalezené oblečení a vrátil se zpět. Kuroko už tam čekal i se vším, co měl přinést. "To je oblečení od Aomine-kuna?" zeptal se Kuroko "Vadí ti to, Tetsuya?" zeptal se ho Akashi Kuroko neodpověděl, i když to jak se díval na Akashiho mluvilo za vše. Akashi vytáhl z lékárničky nůžky a s jejich pomocí odstranil zbytky oblečení. Pak si vzal žínku a opatrně mu omyl celou hruď.

Potom si k sobě vzal lékárničku a ošetřil každé zranění, které našel. Tak a teď ta horší část. Pomyslel si hořce Akashi a začal raněnému rozepínat kalhoty. Přesně v tu chvíli se dotyčný začal probírat z bezvědomí. Bolestně zaskuhral a zamžoural na Akashiho s Kurokem. "Kd-kdo jste?" zasípal "Na to bych se měl ptát já tebe," zamračil se na něj Akashi a přestal se mu dobývat do kalhot "Akashi-kun..." ozval se Kuroko, ale byl hned přerušen Akashim: "Nepleť se do toho, Tetsuya. Když už tu musíme mít otlučeného vandráka, tak mě nech s ním mluvit," "Dobře," pípl sklíčeně Kuroko. "Hej! Já nejsem vandrák!" ozval se stále ještě trochu sípavý hlas. "Proč ses tedy válel před zadním vchodem mého podniku?" optal se ho chladně Akashi. "Nemůžu za to, že mě ti idioti zmlátili do bezvědomí!" ohradil se "Kdo?" zvednul obočí Akashi "Yakuzáci! Klan Amanoka! Chcou ode mě prachy, co si půjčil můj otec, ale já už nemám ani vindru!" "Akashi-kun," zatahal ho Kuroko za rukáv Akashi se rozhodl ho ignorovat, ale Kuroko mu zarputile škubal rukávem až se na něj Akashi naštvaně otočil. "Co je??!" "Proč mu nenabídneš práci, Akashi-kun?" zeptal se ho tiše Kuroko. "Tetsuya," povzdechl si Akashi, ,,nezaměstnám tu cizího člověka. Nebuď naivní!" zamračil se Akashi "Jsem Kagami Taiga," přerušil je onen nezaměstnaný "a ta práce by přišla vhod!" "Vidíš, Akashi-kun, teď už není cizí," řekl Kuroko, Akashi ho zpražil pohledem a pak se otočil na Kagamiho. Akashi se jen chytil za čelo. "Prosím! Určitě potřebujete poslíčka, nákupčího nebo něco takového! Já tu práci vážně potřebuju! Klidně vám budu leštit i boty," ozval se Kagami. Akashi se na něj podíval zamyšleným pohledem. Znovu si ho celého prohlédl od hlavy až k špičkám bot. "Dobře. Když si tě trochu vyšperkujem, tak by se s tebou dalo něco dělat. Zaměstnám tě tedy. Vítej v Rosario, Taiga." pronesl Akashi hlasem, který naháněl hrůzu, pak ho znovu sjel pohledem a dodal: ,,Teda až po tom, co z tebe uděláme člověka,". ,,Copak nevypadám?" zeptal se Kagami ironicky. Akashi nejspíš záměrně tu ironii přeslechl a vrhl na něj opovrhující pohled.

,,Tetsuya, postarej se o něj a pak mu vysvětli, co bude jeho prací a taky, kde se zítra ráno sejdeme," a odešel. Kuroko si povzdechl a pak se otočil na Kagamiho. ,,Jsi ještě někde zraněný nebo to můžu odnést?" poukázal na lékárničku. ,,Dobrý, děkuji moc, ehm?" lehce ho vybídl k představení. ,,Kuroko, Kuroko Tetsuya," řekl jen a na chvíli se vzdálil. Kagami odtušil, že šel uklidit tu lékárničku. Když se vrátil, nesl sklenici vody a nějaké tabletky. ,,Na, to jsou analgetika, utlumí bolest," řekl Kuroko. ,,Nejsem blbej, vím, co to jsou analgetika," ohradil se Kagami a vzal si nabízené léky, které zapil sklenici vody. ,,Tak proč leštič bot musí vypadat jako člověk?" zeptal se pak. ,,Vážně nejsi blbý? Musíš vypadat k světu, Akashi-kun se tě tady rozhodl zaměstnat jako hosta, tohle je host club," Kagami vyprskl vodu, kterou ještě popíjel. ,,Host club? Host? Já? Je si jistý?"
,,Je, jinak by ti to neříkal, neboj se, budeš jen obsluhovat dámy, sice tě budem muset vyšperkovat, ale Akashimu za to evidentně stojíš, takže zítra se potkáme tady," předal mu nějakou vizitku, ,,s ničím si nemusíš dělat starosti, jenom tam buď přesně v jednu," postavil se a vybídnul Kagamiho. ,,Moc rád bych tě tu nechal o trochu dýl, ale už máme zavřeno a všichni musíme domů, bohužel musíš odejít zadním vchodem, nevadí ti to?" Kagami na něj koukal jak péro z gauče. ,,Ne," na nic víc se nezmohl a malátným krokem odešel k zadnímu vchodu a vydal se domů. Musí se trochu vyspat, přece jen byly čtyři ráno a přece jen má za pár hodin být u nějakého obchodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ainiloveanimeandyaoi ainiloveanimeandyaoi | 3. ledna 2016 v 21:26 | Reagovat

Môže mi dať niekto adresu toho podniku ? Suveréne vážne si žiadam adresu toho podniku ! :-D  :-D  :-D  *šibe jej*
Je to skvelo napísané, som extrémne vzedavá ako sa zvyšok predvedie :-D

2 Farah Farah | Web | 3. ledna 2016 v 22:25 | Reagovat

Ooo, tak to sa teda riadne rozbehlo :D aj som myslela, či ten na začiatku nebude Kagami a uhádla som :D chudák... ten ale dopadlo, nuž, s Yakuzou sa neradno je zahrávať :D ale dobre ste to vymysleli :D myslím, že Kagami im do Host Clubu zapadne dokonale :D a som zvedavá, že ako Aomine zareaguje, keď zistí, že mu dali jeho oblečenie :D

3 Petrika Petrika | Web | 3. ledna 2016 v 22:34 | Reagovat

No, Aomine asi za to oblečenie nadšený moc nebude :D ale tak, zvykne si :D bude musieť :D
Som zvedavá, čo bude ďalej a akým štýlom nám to podáte :] mne sa tá prvá poviedka, z ktorej vychádzate, veľmi páčila :]
AAA inak, najviac ma z popisu zaujal Himuro :3 urobili ste z neho trošku zlého chlapca :3
AA aby som nezabudla, tie Akashiho obavy o Kuroka sú milé :]

4 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 4. ledna 2016 v 20:23 | Reagovat

Kjú, sa tak teším! Na očividne nasratého Aomineho, na Kagamiho nové skúsenosti a vlastne na všetko!

5 Sasumi Sasumi | Web | 4. ledna 2016 v 22:19 | Reagovat

[1]: Taky to chcu!!! :D

Přidávám se,.... hodně mě zajímá Aomineho reakce xDDD
+ Já se tak těším na Tatsu-chana :333 !!

Jinak úžasná povídka na zvednutí nálady :D Miluju Ouran, KnB mám hoooodně ráda... tak se mocinky těším na pokračování X333

6 Elly - chan Elly - chan | 5. ledna 2016 v 10:28 | Reagovat

Jéééj !! Super povídka! Chudinečka Kagami !! Oni mu ubližovali !! :33 Jsem zvědavá, co se dál vyvrbí, ale ráda bych osobně šla do takového Host clubu * má úchylný pohled*

7 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 22:28 | Reagovat

[1]: Jo být takový podnik, tak se tam samy nastěhujem :D :D

[2]: Jop Kagami, u něho jsem měla jasnou vizi, tak jsme s tím začaly :D

[3]: No potřebovali jsme tam nějak zakomponovat Himura a chyběl nám badboy :D :D

[4]:  To jsem ráda a X<3X určitě taky a obě se těšíme na tvé další komentáře

[5]: I my se těšíme :D :D

[6]: Někdo to být musel :D  :D :D i my bychom tam šly :D :D

No těšte se na další díl bude brzy :D :D

8 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 9. ledna 2016 v 14:44 | Reagovat

[1]: to je tajné~ :D :-D

[2]: :D děkujem~ všecko se dozvíš :D

[3]: je~ tak jsem ráda, že se líbí :-D

[4]: :-D :-D arigato~ máš se na co těšit :D

[5]: :D povídám, že je adresa tajná~ :-D jinak arigato~

[6]: jojo~ pravda pravda taky bychom šli XD mě by odtama už nedostali :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama