Podruhé

15. listopadu 2015 v 21:21 | X <3 X |  Hetalia FF
Ehh tak mě tu máte...lenoch s.r.o se vrací do služby téměř po dvou týdnech...nesu vám další část příběhu o Lise a Kikuovi... pokud budete mít po přečtení pocit, že je to nedokončené, tak máte velice bystrý úsudek...rozhodla jsem se ten děj co jsem měla připravený cvaknout na polovinu takže za další dva týdny se můžete těšit na dlaší díl...NE! PROBŮH! Dřív! Rozhodně dřív! Žádné další dvoutýdenní pauzy -.- ...teda doufám...

No nic nebudu žvanit...hezky si to přečtěte moji perverzní cukříci...teda doufám, že jste perverzní...jestli ne tak si následující porno příběh moc neužijete...trošku jsem znásilnila/zOCečkovala plachý a absolutně nereprodukční charakter Japonska...tak snad vám nevypadnou oči z důlků až to budete číst...teď to zní jak kdyby jí měl Kiku přivázat ke sloupu a tvrdě jí vyšoustat mozek z hlavy - ne to tam není - já jenom ráda přeháním - zvlášť u Kikua, protože má pomalu infarkt i když se ho někdo jenom dotkne...

enjoy it my sweets~ ^.^

japan::
Ještě jednou se rozhlédla kolem sebe a spokojeně se usmála. Všechno vypadalo tak, jak vypadat mělo.

Dneska měl přijít Kiku, aby se porozhlídl po její zemi. Vzpoměla si, jak hned nadšeně souhlasil, když mu to nabídla.
Rád poznával kulturu západních zemí, i když to na něj mnohdy bylo až příliš.

Tok jejích myšlenek náhle přerušilo krátké zazvonění.
Nadšeně dohopsala až ke dveřím, které otevřela a s úsměvem ho pozdravila.

Od té doby, co se líbali v Ludwigově kuchyni uplynula už dlouhá doba. No Lisa to stále měla živě v hlavě. Stále si dokázala vybavit jeho výraz, když se k němu přitiskla, pevné objetí jeho paží a měkkost jeho rtů.
Zkrátka ho nemohla dostat z hlavy.
O to víc jí trápil fakt, že od toho dne se jí Kiku nepodíval do očí. Vždycky, když jí spatřil, tak najednou musel jít něco vyřídit nebo byl příliš unavený a musel jít spát...Ale tentokrát to bude jiné! Vždyť přijal moje pozvání a...a přece nemůžeš ignorovat člověka, za kterým jsi přijel na návštěvu! uklidňovala se v myšlenkách Lisa

Kiku s absolutně červeným obličejem zamumlal cosi, co vzdáleně připomínalo pozdrav a na Lisino pozvání vešel dovnitř.

"Pokud nejsi unavený z cesty, tak můžeme vyrazit..." informovala ho Lisa a s úsměvem si upravila šaty

... Byly to TY šaty.Ty bílé šaty stažené bleděmodrou stužkou v pase. Ty krátké šaty, které měla na sobě toho dne, co jí Kiku uvařil večeři.

Se spokojeným výrazem sledovala, jak polkl, když uviděl její šaty. Kiku si při pohledu na její šaty živě představil, způsob jakým si je Lisa tehdy přetáhla přes hlavu...a po téhle vzpomínce neomylně následovala ta na Lisu ve spodním prádle, pak na Lisu v jeho triku a nakonec na Lisu na jeho klíně, jak ho s vášní sobě vlastní líbá.
Po chvíli se dotal ze zajetí vzpomínek a uvědomil se, že se ho Lisa na něco ptala.

"Můžem vyrazit hned."

A tak vyrazili. Lisa ho provedla po dvou hradech, pár galeriích a muzeích a samozřejmě i jen tak po městě. Kiku všechno sledoval s doširoka rozevřenýma očima a uchváceně poslouchal každé Lisino slovo, kterým ho seznamovala se svou kulturou, se svou historií, se svým domovem.

Kolem třetí odpoledne Lisa rozhodla, že by měli dát svým nohám chvilku odpočinku a něco poobědvat. A tak skončili v malé restauraci, kde si dali tradiční Sanmarinský koláč. Kiku v tom rozeznal zeleninu, tuňáka, houby a nahoře spoustu rozteklého, nastrouhaného sýru. Chutnalo mu.

Po jídle vyrazili za dalšíma památkama. Lisa si to štrádovala přeplněným městem a Kiku měl co dělat, aby ji neztratil z dohledu. Když se konečně dostali z města, Lissa zpomalila a dál šli pomalou procházkovou chůzí. Oba mlčky pozorovali přírodu kolem sebe. Tam veverka na stromě. Tu zas pestrobarevný motýl nebo nádherná květina. Kiku si všiml, že cesta před nimi začíná být více do kopce, a tak si domyslel, že určitě míří na nějákou horu.

Šli už asi hodinu. Za tu hodinu se Kiku už dost vynadíval na zdejší přírodu, a tak jeho pohled čím dál častěji sjížděl na Lisu. No o chvíli později přišel na to, že než na Lisu měl koukat radši pod nohy...Zakopl a natáhl se na zem jako placka. Lisa si k němu hned klekla a pomohla mu se posbírat.

"Jsi v pořádku??" ptala se ho vyděšeně

"Nic mi není." odmávl to

Ale ve skutečnosti se šel propadnout hanbou...přeci jen rozplácnout se před svým idolem je snem každého z nás...

"Máš trochu odřenou bradu...ale jinak vypadáš být v pořádku." hodnotila Lisa
"Ale příště mě tak neděs...myslela jsem, že se ti něco stalo..." usmála se

Po nějákém čase vyšli z lesa, a pak to před sebou uviděli. Velkou kamennou stavbu připomínající hrad.

"Tohle je pevnost Montale. Ona a dvě další Cesta a Gaita jsou známy jako tři pevnosti nebo tři věže a jsou zobrazeny na mojí vlajce. Montale je moje oblíbená...pochopíš proč..." usmála se

Provedla Kikua po celé pevnosti a úplně nakonec vylezli až nahoru do věže odkud byl nádherný výhled.

Slunce začínalo pomalu zapadat, ale přesně na to Lisa čekala...

"A teď se dívej!" řekla a ukázala na obzor, kde v dálce mohli vidět moře

Kiku okouzleně sledoval, jak po hladině moře tančí načervenalé, zapadající slunce.
Lisa se na něj podívala...přesně jak čekala, byl uchvácený...ji samotnou ten výhled taky nikdy neomrzí...
Kiku odtrhl pohled od zapadajícího slunce a podíval se na Lisu. Pořád nemohl uvěřit tomu, jak si ji mohl tak zamilovat...její bojovnost...to jak vypadala...jak se zvládla smát za každé situace...ale nejvíc miloval pohled, který měla vyhrazený jen a jen pro něj.

Skoro jako by mu četla myšlenky se na něj otočila a věnovala mu přesně ten pohled, po kterém tolik toužil. Připadal si jako kdyby do něj její pohled propaloval díru. Pocítil něco, co v něm dokázala vzbudit jedině ona, touhu po doteku.

Jedním krokem překonal tu vzdálenost, která je od sebe dělila a jemně jí políbil. Bylo to jako dotek motýlích křídel, jakoby se snad bál aby se nerozplynula.
Na moment se od ní odtáhl a sledoval její reakci.
Při pohledu na její překvapený výraz a červené tváře pocítil samolibé uspokojení. Vždycky ho něčím překvapila ona, ale tentokrát je to naopak...tentokrát se musí ze šoku vzpamatovávat ona.

Láskyplně jí pohladil po tváři a pak uchopil její bradu mezi palec a ukazovák a přitáhl si ji k dalšímu polibku, tentokrát už ně tak cudnému. Vášnivě se vpil do jejích rtů, nemohl se jí nabažit. Jeho ruce sjely až k jejím bokům, pevně se kolem nich sevřely a přitáhl si ji k sobě ještě blíž až mezi jejich těly nezůstal ani milimetr volného prostoru.

Právě toto gesto Lisu definitivně probralo z šoku. Jemně ovinula své paže kolem jeho krku a vášnivě se ponořila do jeho rtů. Lisa prohloubila jejich polibek a pokusila se zapojit i jazyk. Kiku se tomu nijak nebránil.
Lisa si s vášní sobě vlastní přivlastňovala celá jeho ústa a on cítil jak si zároveň přivlastňuje jeho srdce.
S každým dalším dotekem a políbením jí propadal čím dál tím víc.

Už pro něj nebylo žádného úniku, žádné cesty zpět. Byl jí vydán na milost a nemilost. Chtěl aby to cítila stejně, aby cítila to mravenčení, které mu procházelo celým tělem, aby mu odhalila svoje srdce i duši, aby po něm toužila tak jako on po ni, zkrátka chtěl být jejím vším.

Na moment se od ní odtáhl. Její touhou zastřený pohled byl pro něj poslední kapkou. Jemně jí přirazil ke zdi, chytil jí ruce a přitlačil jí je po stranách hlavy.
Lisa se na něj vzpurně podívala, on však jakoby to neviděl se sklonil a přitiskl svoje rty na její krk.

Ucítila jeho horké rty na svém krku. Zachvěla se a pokusila se vyprostit ruce z jeho sevření. Nikdy nebyla někdo, kdo by se nechal omezovat. Kiku jí však nepustil a pokračoval dál. Rty zmapoval každé místečko na jejím krku, obě klíční kosti i důlek mezi nimi.
Lisa cítila, jak ji s každým dalším dotykem jeho rtů, opouští vůle se mu vzpouzet. Věřila mu, věděla, že jí nijak neublíží...a navíc...to co dělal jí bylo tak příjemné...

Když si všiml, že mu přestala vzdorovat, pustil její ruce a pokračoval v předešlé činnosti. Teda dokud se nedostal až k látce šatů, u těch se zarazil. Lisa se na něj podívala pohledem ''jestli teď přestaneš, tak umřeš''.
Lisa si už chtěla šaty sundat sama, ale to jí Kiku nedovolil.

"Bude ti zima..." vydechl

Lisa se na něj nevěřícně podívala

"Tak ty v takové chvíli myslíš na tohle?? Ty jsi neuvěřitelný..." plácla se do čela, ale musela se té jeho starostlivosti usmát

Najednou nasadila šibalský úsměv a s jiskřičkami v očích se na něj podívala.

"A kdybych ti řekla, že tu mám postel?" zeptala se ho a svůdně na něj zamrkala
"Žádné námitky? Ne? Tak jdem!" dodala hned vzápětí

Chytla Kikua za ruku a šíleným poloběhem-poloposkakováním ho dotáhla o patro níž, do pokoje, ve kterém byla velká postel.

"Ták...kde že jsme to skončili??" zakřenila se na něj a vzápětí ho žduchla až po zádech spadl do peřin

Klekla si nad něj a věnovala mu vášnivý polibek. Kiku se opět dostal do nálady a jemně jí povalil pod sebe. Naklonil se nad ni a políbil ji na čelo, pak na obě tváře a nakonec na rty. Na tvářích ji polechtaly jeho vlasy.
Pomalu se od ní odtáhl a chtěl pokračovat jinde, ale ona ho drze přerušila.

"To sako dolů, kapitáne!" uculila se a začala mu rozepínat knoflíčky Sundala mu sako a vzápětí i bílý nátělník. Chtěla pokračovat, ale Kiku jí přerušil.
Stáhl si ji k sobě tak, aby mu obkročmo seděla na klíně. Zahltil ho pocit deja vu...vzpoměl si jak na něm takto seděla poprvé v Ludwigově domě.
No tentokrát to bylo jiné, tehdy měla iniciativu ona, ale tentokrát je dominantní on.
Jednu ruku jí obmotal kolem pasu a druhou položil na její odhalené stehno. Tvrdě jí políbil a ruku na stehně pomalu posunoval nahoru. Přesunul i druhou ruku pod látku bílých šatů. Rukama přejížděl po vnitřní straně jejich stehen, po jejím podbřišku, po bocích.

Na chvíli se od ní odtáhl a přetáhl jí šaty přes hlavu. Hladovým pohledem se podíval na její tělo zahalené jen spodním prádlem. Rukou ji pohladil po bříšku a potom přes oblý bok. Lisa se pod ním zachvěla, a tak svou cestu zopakoval ústy. V reakci na jeho horká ústa tiše zasténala.

A tak to pokračovalo dál. Dotyky, polibky, steny, dravost i jemnost, vzájemná láska, fyzické i psychické souznění, cesta až navrchol a nakonec pád únavou a usnutí ve společném objetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petrika petrika | Web | 15. listopadu 2015 v 21:58 | Reagovat

Ako, po tvojom úvodnom preslove alá vyšustá jej mozog :D som umrela...umrela, umrela, umrela smiechom, potom som obživla :D a dala sa do čítania :D

Ako, prvý diel bol humorný, Kiku bol kapánek nemotorný a tak, ale tu to nabralo iné grády :D tu to bolo už vážnejšie a hlavne pekne romantické :] úplne sa mi tie jeho pochody myšlienkové páčili a som rada, že prebral iniciatívu :] bolo to nádherne opísané a som rada, že aj ty si vstala z rakve akože a konečne sa k niečomu dokopala!!!!! ako, ty sadista! takto nás trápiť :////// :DDDDDDDDDDDD
Ako, za tie posledné dve vety by som ťa uškrtila :D už som ani nedýchala a ty sa so mnou takto vybabrala! :D
ale bolo to fakt krásne...páčilo sa mi to....[ ako sa mám ísť teraz učiť? O.o ]
No a len píš ...píš, píš píš..a ja ti dám také 2 týždne!!!!!! žiadne také...do konca týždňa to tu chcem mať :D

2 Farah Farah | Web | 16. listopadu 2015 v 18:13 | Reagovat

Ohohooo, čo to tu máme? :D Som rada, že sa moji obľúbení blogeri opäť aspoň trochu dali do pohybu a že si opäť aktívna :)

Poviedka, resp. ďalší diel tvojej Hetalia fanfikcie ma veľmi potešil :) pozerám, že momentálne je to žhavá téma, viacerí na Hetaliu píšu a o postave ako je Kiku si vždy rada prečítam, tak isto aj o Lise, už predošlý diel sa mi páčil :) som rada, že si sa rozhodla v ich príbeh pokračovať a hlavne nie, že ti bude ďalší diel trvať tak dlho :D neplaš nás s dvoma týždňami, ja už som starý človek, takéto fóriky mi nerobia dobre :D no a bolo to vážne supre napísané :) moc sa mi to páčilo, zase si Kikua vystihla úplne úžasne, je presne taký ako aj krajina, ktorú reprezentuje a pri tom sa k Lise úplne hodí :D no a tie záverečné odvážne scény ma prekvapili, ale kľudne viac takýchto, ich písanie a aj celkovo ti ide skvele :)

3 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 16. listopadu 2015 v 20:37 | Reagovat

ooooooooooooooooooh, to bolo.......

Ty potvora, nestraš s dvoma týždňami, mne sa už jeden zdá ako rok :/ takže šup, šup!

4 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 17. listopadu 2015 v 11:08 | Reagovat

Sadista? Potvora? :-D :-D :-D vy mě bavíte lidi...koukám, že jste se shodli, že mě za další dvoutýdenní pauzu ukamenujete :-D :D jé~ já mám štěstí...nikdo z vás ani netuší, kde bydlím :D

[1]:já jsem při tvém komentáři taky umřela smíchy...my dvě si nemáme co vyčítat :-D :D
jo~ za ty dvě poslední věty jsem se taky chtěla umlátit :-D jsem ráda, že se líbilo...jo~ s tím učením to máš blbý no :D

[2]: oukej, starý člověk :D budu na tebe myslet a příště si takové fórky nechám od cesty :D :-D jinak děkuju za krásný komentář...díky tobě se moje ego zase vznáší pár metrů nade mnou a tluče si hlavu o strop :-D

[3]: :-D rozkaz K-senpai~ :D

5 Elly - chan Elly - chan | 21. listopadu 2015 v 20:32 | Reagovat

Oh ! Až teď jsem si všimla téhle úžasné povídky ! Bylo to opravdu krásné ! Z Kikua se vyklubal pěkný ďáblík ^^ Před tím byl takový cukroušek ukoušek *sakra už tam zase motá yaoi O.o* Moc krásná povídka :33333

6 petrika petrika | Web | 24. listopadu 2015 v 16:35 | Reagovat

Nechcem ťa strašiť, ale už 2 dni meškáš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama