Úlet (murakyio) pro Hentai no Kame

29. srpna 2015 v 19:33 | X <3 X |  Kuroko no basket FF
Ták mám tady povídku pro Hentai no Kame na pár Murasakibara x Kyioshi. Původně jsem to chtěla pojmout násilněji, ale něják se mi nedařilo udělat z Murasakibary násilníka. On je prostě takové dítě. No snad se Ti to bude líbit...tak si říkám, jestli jsem to s tím yaoi nepřehnala...no pak mi napiš jestli se Ti to líbilo *modlí se ať se jí to líbí...* :)


P.S. Snad se budou líbit i obrázky :)


Ozval se zvuk sirény ohlašující konec zápasu. Vyhráli jsme, sice ne o moc, ale výhra je výhra. Seřadili jsme se a poděkovali jsme za dobrý zápas. Potom jsme si posbírali ručníky a flašky a vyrazili jsme k šatnám.
Než jsme vyšli z tělocvičny, zahlédl jsem ckoutkem oka, jak si Murasakibara přehodil přes hlavu ručník. Ale ani ručníkem nemohl zakrýt kapky, které mu z obličeje kapaly na podalhu.
Přišlo mi ho líto. I když tvrdí, že pro něj basket nic neznamená, tak mu to nevěřím.
To že se dostal do zóny a ty slzy teď dokazují, že ten sport musí milovat stejně jako my všichni.

"Děje se něco, Kyioshi-senpai?" zeptal se mě Kuroko

"To nic. Jen jsem se zamyslel."usmál jsem se na něj a dál už jsem nad Murasakibarou neuvažoval.

Později jsme s týmem zamířili k místní hospůdce, kde jsme plánovali výhru pořádně oslavit. Pořádala se tu nějáká akce a rozdávali občerstvení zadarmo. Náš tým obsadil poslední volné stoly a každý si sehnal něco k pití, abychom si mohli připít.

...

O pár hodin později to vypadalo rozhodně zajímavěji. Myslím, že se nám to slavení poněkud vymklo z rukou.

Hyuuga se právě dobývá Riko pod sukni a to co tu předvádí Kuroko s Kagamim...No mohli si aspoň někam zalézt.

A já si taky začínám připadat něják omámeně, to mám díky Koganeiovi, který mi tu pořád nosí jakési barevné drinky s brčkama a deštníčkama.
Nesedí támhle Murasakibara? Určitě je to on! Jistěže jo, kolik asi v okolí pobíhá dvoumetrových kluků s fialovýma vlasama?!
Ani nevím proč, ale vyrazil jsem k němu, seděl sám u stolu a smutně pozoroval skleničku s nějákým růžovým hnusem. Mlčky jsem se k němu posadil a on se ani nenamáhal se na mě podívat. Měl zarudlé oči a tvářil se jako dítě, kterému seberete lízátko. Najedno mu z oka skanula osamělá slza. Jako ve snu jsem natáhl ruku a slzu mu setřel.
Překvapeně se na mě podíval a zeptal se "Co tu děláš?"

"Netuším..." přiznal jsem a znovu jsem ho pohladil po tváři

Znaveně se mi opřel do ruky a z napůl přivřených očí mě zvědavě pozoroval. Hmm asi už má taky za sebou pár skleniček, ale řekněmě si to na rovinu to asi všichni přítomní.

"Ty máš vlastně basket taky rád viď?" zeptal jsem se ho

"Já už ani nevím..." nechal viset ve vzduchu
"Už mi nevadí tolik jako dřív. Jenom je to trochu moc namáhavé." postěžoval si

"No vidíš" usmál jsem se na něj a trochu jsem mu pocuchal vlasy

Má je takové jemné a mají takovou roztomilou barvu. Zamyslel jsem se a neodolal jsem a znovu jsem mu prohrábl rukou vlasy.

"Já chtěl vyhrát víš?" popotáhl a položil ruku na moji dlaň, kterou jsem měl stále na jeho tváři

Sundal si z tváře moji ruku a každému prstu věnoval motýlí polibek. Potom se ke mně naklonil a jemně se otřel o moje rty svými. Chtěl se odtáhnout, ale já mu to nedovolil. Vpletl jsem mu ruku do těch jeho úžasných vlasů a vášnivě jsem ho políbil.
On mi polibky se stejnou vášní oplácel a pak si mě stáhnul na klín. Zaklonil jsem víc hlavu, abychom mohli v líbání pokračovat. Jedna z jeho velkých rukou začala zkoumat moje tělo. Nejdřív mě hladil po zádech, pak sjel k zadečku a pořádně ho zmáčkl, až sem mu zasténal do polibku. Potom jeho ruka pokračovala přes moje břicho, kde něžně obkroužil prstem pupík.

...

Obtáhl jsem prstem Kyioshiho pupík a pokračoval jsem nahoru k jeho bradavkám. Jednu jsem promnul mezi prsty a on mi znovu zasténal do polibku. Museli jsme se od sebe odtrhnout, protože už nám docházel kyslík.
Oba jsme oddychovali jako po náročném zápase. Kyioshi se mi opřel o hruď a já jsem zabořil bradu do jeho vlasů.

"Půjdeme..." načal jsem ale on mě hned přerušil "...někam pokračovat? Rozhodně!" prohlásil nedočkavě a hned se vymrštil na nohy

Popadl mě za ruku a táhl mě za sebou ven. Pch! Nedočkavec! Dostali jsme se ven z hospůdky a on se na mě najednou otočil.

"Kam, že to vlastně jdeme?"

"To bys měl vědět ty, když jsi mě tak odtáhl." zamrmlal jsem

"Mno nevadí. Tak půjdeme sem!" zaradoval se a odtáhl mě do pootevřeného skladu

Jen co se za námi dovřely dveře, přirazil jsem k nim Kyioshiho a dravě jsem ho políbil, naše jazyky spolu válčili o nadvládu a naše ruce se znovu vydali zkoumat tělo toho druhého. Moje ruce zabrousili až k lemu jeho trika a tak jsem mu ho sundal, potom jsem mu chytil obě ruce nad hlavou jednou svoji rukou a začal jsem ho líbat na krk.

Vytvořil jsem mu tam pár červených znamének a prolíbával jsem se dál po jeho klíční kosti, pak po druhé a nakonec jsem olízl ten důlek mezi nimi. Kyioshi se zachvěl a pokusil se osvobodit ruce z mého zajetí...bezúspěšně.
Potom jsem horkými polibky zmapoval celou jeho hruď až jsem se dostal k bradavkám. Jednu z nich jsem olízl a začal jsem ji sát, Kyioshi táhle zasténal a znovu se zakroutil, asi není zvyklý být neaktivní. Pravděpodobně teď bude poprvé dole, no všechno se prý má vyzkoušet.

Dál jsem sál jeho bradavku a druhou jsem začal dráždit volnou rukou. Kyioshi dál vzdechal a mou pozornost zaujala zvětšující se vyboulenina mezi jeho nohama. Pustil jsem Kyioshiho a stáhl jsem ho na zem. Klekl jsem si nad něj a sundal jsem mu kalhoty. Přes látku boxerek jsem olízl jeho erekci a on se prohnul v zádech a zasténal. Nečekal bych, že zrovna on bude tak hlučný.

...

Murasakibara se odtáhl a svlékl se do naha a vzápětí stáhnul i mě poslední kousek prádla. Potom se vrátil k mému penisu, olízl ho po celé délce a mě opět z úst unikl sten. Začal střádavě sát a lízat špičku a já jsem si zacpal pusu rukou. Pohltil celou moji erekci a začal pomalu hýbat hlavou nahoru a dolu.

Vzdechy jsem jakžtakž tišil tím, že jsem se kousal do ruky, ale to se mu nelíbilo. Odtáhl se od mého rozkroku a se slovy "Chceš si ukousnout ruku?" odstranil moji ruku z mé pusy.
Strčil mi do pusy dva ze svých dlouhých prstů a já jsem je poslušně naslinil. Potom jedním z navlhčených prstů zatlačil na můj vstup a opatrně ho zasunul dovnitř.
Šlo to pomalu, ale pak už mohl prstem pohybovat ven a zase dovnitř, brzy přidal i druhý prst.

Opatrně prsty roztahoval od sebe a pak se na mě podíval "Můžu?"

Zmohl jsem se jen na přikývnutí, on vytáhl prsty a nahradil je svým vzrušeným údem. Pomalu do mě vnikal, bolelo to, byl až absurdně velký. Chvíli mi nechal na zvyknutí, ale bylo na něm vidět, že se musí hodně držet.

Po chvíli se začal pomalu pohybovat a sténal u toho hlasitěji než já, nejspíš jsem pro něj moc úzký. Po chvíli začal přirážet rychleji a pak se otřel o moji prostatu.
Zakňučel jsem slastí a on znovu přirazil a trefil se do mojí prostaty. Takhle pokračoval dál a já už se nezmohl na nic než na kňučení, ale na něm taky bylo vidět, že nemá k vrcholu daleko. Jednou svojí rukou začal zpracovávat můj penis. To snad nemyslí vážě!

"Já-j-já..." pokusil jsem se říct "už!!" vylezlo ze mě a v tu chvíli jsem se mu udělal do ruky

On nevydržel stažení mých svalů kolem svého údu a s hlasitým stenem vyvrcholil do mého nitra.

...

"Atsushi" uslyšel jsem hlas "Atsushi!" ozval se o něco hlasitěji a něco mnou zatřáslo

Pomalu jsem otevřel oči a nade mnou se skláněl Muro chin.

"Muro chin? Co ty tu děláš?" zeptal jsem se ho a zhluboka jsem zívl

"Spíš co tu děláš ty?" zamračil se na mě "
Nebyl jsi v hotelu a trenérka mě poslala tě hledat a ty si tu klidně spíš v hospodě." vynadal mi

"Promiň, Muro chin. Půjdem, jenom mě nech se ještě s někým rozloučit." řekl jsem mu a pohledem jsem zabrousil ke Kyioshimu spícímu o pár stolů dál

"Tak běž." vydechl Muro chin a s úsměvem zakroutil hlavou

Pocítil jsem bodnutí viny, asi jsem měl někomu říct kam jdu. Došel jsem ke Kyioshimu a zatřepal jsem mu ramenem. On se v mžiku vzbudil a podíval se na mě.

Naskočil mu ruměnec a zakoktal "Mu-Murasakibara?!"

Chytnul jsem ho za triko a o kousek ho zvedl.

"Už mi nikdy nelez do snů!" zavrčel jsem na něj

"Tobě se to taky zdálo?" zasípal překvapeně

Cože?!?? To přece nejde, aby se nám oboum zdálo to samé a navíc...zrovna o TOMHLE A pak jsem si všimnul.

"Ty..." ukázal jsem na jeho krk nevěřícně
"Ty máš na krku..." oněměl jsem

Jak je možné, že má na krku ty flíčky, které jsem mu udělal ve snu?!

"Co mám na krku?" podíval se na mě

"Atsushi! Tak už pojď!" zavolal Muro chin

Nechal jsem tam Kyioshiho bez odpovědi, stejně na to dřív nebo později příjde sám. Koutkem oka jsem se naposledy podíval po Kyioshim a všiml jsem si, že pil tu stejnou růžovou hrůzu jako já předtím.
Vyrazili jsme s Muro chinem k hotelu a já ještě dlouho po tomhle úletu, udržoval od veškerého alkoholu bezpečnou vzdálenost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hentai no kame/Kikawa Kumiko Hentai no kame/Kikawa Kumiko | Web | 29. srpna 2015 v 21:25 | Reagovat

jé, to bolo také kjút a svít,  mama tu leží vedľa mňa a čuduje sa, prečo sa rehocem :D tie hlášky o snoch ma dostali a yaoi bolo akurát ;) prekvapilo ma, že Kiyoshi bol aktérom, ale mne to vôbec neprekáža. Obrázky sú krásne, ten druhý mám aj stiahnutý v mobile. P.S. Už som to napísala!

2 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 29. srpna 2015 v 21:49 | Reagovat

[1]: uuf :D tak se mi ulevilo, jsem ráda, že se líbilo...jestli budeš chtít, klidně si někdy zase objednej. :) mám v plánu založit takové to "objednej si povídku" ...až vypadnou z domu všichni ti lidi typu neseďtolikupočítače :D

3 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 29. srpna 2015 v 23:27 | Reagovat

[2]: to poznám :-D tiež som taký počítačový maniak... a rozhodne založ, v budúcnosti ťa ešte budem otravovať :D

4 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 30. srpna 2015 v 8:47 | Reagovat

:D klidně otravuj :3 já budu jenom ráda ^_^ :-D

5 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 20:13 | Reagovat

Nápoj lásky :D :D :D netradiční, ale hodně, hodně dobré :D a mělo to i vtipný konec :3

6 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 25. října 2015 v 20:18 | Reagovat

[5]: arigato gozaimasu~ ^.^ nápoj lásky :-D :D začnu to prodávat pod tímhle jménem XD

7 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 20:21 | Reagovat

[6]: tak když se pak po tom lidí vyspí spolu tk jak jinak tomu říkat ale aby to mělo šmrnc, tak by to mělo znít spíš jako making love :D

8 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 20:57 | Reagovat

[7]: to je boží název :-D ...vyděláme majlant :D

9 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 21:30 | Reagovat

[8]: jasný ale mám autorský práva, jelikož jsem ten název vymyslela :P

10 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 21:32 | Reagovat

[9]: já mám zase autorský právo na nápoj...takže napůl :-D

11 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 21:36 | Reagovat

[10]: budeme se plavit v penězích :D :D

12 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 21:41 | Reagovat

[11]: jupí~ :-D :D

13 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 21:42 | Reagovat

[12]: hmmm tož to bude fajne jak cyp :D :D jen by bylo super kdyby se to zrealizovalo už zítra :D

14 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 21:57 | Reagovat

[13]: jojo kéž by :D :-D

15 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 25. října 2015 v 21:59 | Reagovat

[14]: jooooo to by bylo úúúúžasnééé...představi si vlnění rukou jako ve FMAB

16 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 22:01 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama